Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Húsz harminc évvel ezelőtt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húsz harminc évvel ezelőtt is ilyen kemény volt a helyzet az akkori fiatal visszahúzódóbb, nem annyira jóképű férfiak számára?

Figyelt kérdés
Akkor is a nullához konvergált a pártalálási esélyük, vagy akkor még mások voltak valamennyire a női elvárások? Tudom, nem sok értelme van mostanság egy ilyen kérdésnek, de érdekel, hogy vajon a jelenkor durva mivoltának a része e a megnövekedett női elvárások halmaza, vagy régen ugyanez volt a helyzet ezen a téren?

2018. máj. 20. 22:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56%
Napi rinya.
2018. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, de ha 50-60 éve éltél és volt földed, akkor az olyan volt mint most a pénz.
2018. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
39%
Szerinted, miben változtak volna a nők?
2018. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%
#napirinya #nerinyalj #regenvolt
2018. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én a 90-es években bőven kisgyerek voltam, tehát egyáltalán nem tudhatom, ismerkedés terén mi volt akkor, de talán vannak idősebbek is az oldalon, akik meg tudják mondani.
2018. máj. 20. 22:51
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

Szarabb volt.

Ha a környéken nem tudtál benőzni, akkor ennyi volt.

Most meg mehetsz Angliába is akár, kb az csinálhat az ember, akit akar.

Sokkal jobb most.

2018. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

???

Öcskös, látszik, hogy nem vagy képben.

Az én fiatalkoromban lehettél te akár milyen eszes, max szakiskolába mehettél, onnan egyenes út vezetett a katonasághoz, majd mentél a gyárba vagy üzembe.

A határon lelőttek, oroszt kellett tanulni, utcán sörözésért felpofozott a rendőr.

A szomszéd faluban is ugyan az a szar volt.

Ha nem értettél a nőkhöz, semmid nem volt.

Nekik is max ennyi, ha jutott, szal ha már más nem, legalább a férfi legyen már férfi alapon megvolt a szint.

2018. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
20%
Off: Mi ez a rinya szöveg? Miért nem látlak titeket azoknál a válaszoknál, ahol egy nő nem tud pasit találni? Ott miért nem köpköditek ezt a napi rinya szöveget?
2018. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%

Igazából még pár éve is könnyebb volt. Egy csomó átlag/átlag alatti srác osztálytársam viszonylag simán talált barátnőt a környezetéből. Aki kicsit is többet tett magáért (sportolt, jól öltözött), az simán lehetett nagy csajozó.

Most ez nem megy. Az átlag/átlag alatti srácokat lekörözik a fuckboyok tinderről, mert egy csomó lány instán és hasonlókon szocializálódott és magánál sokkal jobb pasit akar.

2018. máj. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Mi volt más? A hozzáállás.

Anyám elvált nő volt, én egyke, anyagilag sose voltunk toppon.

Mikor megismerkedtek, (nevelő)apám azzal indított, hogy tetszik neki, szívesen kijárkál udvarolni hozzá, támogatja anyagilag, elfogadja a gyerekét is.

Apámnak 32 évesen volt egy háza, ami hitel mentes, jól keresett szakemberként, de nem volt egy adonisz. Szépen összejötteķ, összeházasodtak. Mindenki boldog.


Ma anyámra helyből rásütnétek, hogy egy gold digger rib.anc, aki eltartót keres a kölykének, és felejtős. Aztán futtok egy kört valami 16 éves libánál, akinek facebookon két éve lajkoljátok a képeit szorgalmasan.


A nőknek is egyre nehezebb párt találni. A férfiak elvárásai is sokat változtak. Csak amíg 30 éve teljesen átlagos volt, hogy egy 20 éves férfi külön él, 30 éves korára van háza és kocsija, és el tud tartani egy családot, addigra ez mára extra elvárás lett. A többség egy élet alatt nem keres annyit, hogy ezt előteremtse.

Cserébe sokkal jobban válogatnak a nők között.

2018. máj. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!