Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem érdeklem, miért puszilg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érdeklem, miért puszilgat és ölelget?

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 00:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt se puszilgatom és ölelgetem, aki érdekel. Nem vagyunk egyformák.
2018. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsivel több információt, ha megosztanál velünk esetleg...
2018. máj. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha kicsit is érdekelnéd akkor mit tenne veled.
2018. máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert attól, hogy meg akar rántani vagy akar tőled valamit, ami számára jó, még leszarja, hogy veled úgy emberileg meg amúgy mi van.


Ez ilyen „Azt puszilgatok meg ölelgetek, akit kedvem tartja” felfogás. Tehát azt teszi, ami neki jólesik, addig, amíg engeded. Amúgy meg leszarja, hogy mi van veled, valószínűleg. Ez ilyen. Én is cirógattam már annak a haját, akit magasról leszartam, mert épp ahhoz volt kedvem és vicces volt nézni, hogy értetlenkedik. De ha elkezdett volna lelkizni, vagy valami, befogom a száját, mert zavarta volna a csendet. Vagy otthagyom.

2018. máj. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, te ritka paraszt vagy. Csak úgy mondom. :)
2018. máj. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Inkább pszichopata
2018. máj. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak jó szórakozni a naiv emberekkel.
2018. máj. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez szerintem is túlmutat a parasztságon, ez a színtiszta gonoszság fogalmának a megtestesülése, a szó eredeti értelmében.
2018. máj. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Reméljük majd téged is jól megszívat valaki előbb-utóbb! :) Hidd el, mindenkinek eljön az ideje! Szurkolunk! :)
2018. máj. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miről van szó konkrétan? Mi az alapszituáció?


(Hogyan kezdődött az ismeretség, mióta tart, milyen reakciók történtek eddig kölcsönösen, stb.)

2018. máj. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!