Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik le pontosan egy szexuálisan frusztrált emberben?

Figyelt kérdés
Mi az a pont, amikor eljut odáig, hogy tettlegességben fejezze ki a dühét?
2018. máj. 27. 12:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
1-2 pofon után kijózanodik, nyugi.
2018. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
(mármint, ha ő kapja) :DDDD
2018. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
még egy hulye kerdes
2018. máj. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
3%
Ha magadról van szó, akkor ideje keresni egy kötelet - egy fát és egy széket magadnak. Nem vagyunk állatok. Senkin nem töltheted ki a dühödet, csak mert senkinek nem kellesz szexre sem.
2018. máj. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Imádom ezeket a feltételezéseket...

Lány vagyok, és nem magamról beszéltem, csak tegnap valaki belinkelt egy cikket, amiben szűz, frusztrált férfiak egymást biztatják arra, hogy kiéljék a dühüket a nőkön...

2018. máj. 27. 12:53
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem rohadt nagy gyűlöletet a nők iránt, hogy mind lekoccolja őket. És minél több visszautasítás éri őket, annál inkább dühösek lesznek, ráadásul ugye egyre jobban kívánnák a szexet, és ha nem kapják meg attól mégjobban bakattan az agyuk, és egyre jobban meggyűlölik a nőket, és rajtuk akarnak bosszút állni a sok sérelem miatt, és ez a düh és szexuális vágy egyre csak gyűlik gyűlik és bummm.... Sztem ez lehet.. 23L
2018. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező,az ilyen embereknek más mentális problémájuk van.Ahol dolgozom (pszichiátria)Ott is van egy skizofrén aki nőkkel szembeni erőszakról dumál.
2018. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért tisztázzuk, hogy az incelek nem csak szexet akarnak.

Ők párkapcsolatra vágynak, normális életre, csak ronda kinézetük/komoly mentális betegségeik miatt nem találnak kapcsolatot. A nyugati feminista liberális "midó zsédia" degragálja ezeket a beteg embereket azáltal, hogy elhíreszteli, hogy csak szexet akarnak.

Amúgy a kérdésre válaszolva elég rossz. Én nem vagyok szűz (prostik) de van egy szexuális vágyam amit nem tudok megélni, és ez megakadályoz abban, hogy akár szexuális, akár komoly kapcsolatot alakítsak ki nőkkel.

Ezek miatt sosem kezdeményeztem, pár lány próbálkozott nálam (nem vagyok jóképű, 5/10, de eléggé társaság középpontja srác vagyok, magabiztos vagyok és nagyon jó a beszélőkém) de tudat alatt mindig elcsesztem, egyfajta önvédelmi mechanizmusként.

Emiatt járok szexuálpszichológushoz (csak egy alkalom volt még), szerinte annyira nem tűnök vészes esetnek, és gyógyítható ez, ha elég kitartó vagyok.

18/F

2018. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
0%

Imádom, amikor nem tud olvasni a kérdező.

Ott volt a 'ha' szó. Mivel a kérdésedben nem írtál konkrétumot, ezért megfogalmaztam az egyik álláspontot. Persze annyira sötét vagy, hogy ezt nem tudtad értelmezni ezért rögtön támadásként vetted.


Semmi baj. Megszoktam már, hogy több az olyan, mint te.

2018. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Az nem a frusztráción múlik, hanem azon, hogy ki mennyire hasznos vagy szemét tagja a társadalomnak és mennyire képes felnőtt, felelōs emberként gondolkodni.


Olyan ez is, mint az éhség. Attól is lehet marha frusztráltnak lenni, mégis szerintem sokan előbb halnának éhen, minthogy megegyék a társukat. De a hőség is lehet nagyon frusztráló és a fáradtság is, mégsem bántod a buszon azt, aki ül és tud pihenni és mégsem rángatod le a székről erőszakkal. Ettől vagyunk különbek, mint egy állat.


Aki frusztrált, az nem mindig aberrált. Aki meg aberrált, az meg frusztráció nélkül is egy nyomorék.

2018. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!