Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 176 centis magassággal, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

176 centis magassággal, van okom aggódni lányok terén? 20/F

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 17:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de miért a magas nőknek szólogatsz be? "175 centis aránytalan, zsiráf". 160 centisek írják, hogy alacsony vagy hozzájuk, nem a magasak. Engem 177 centivel se zavarna, ha a pasi 176, de ez a zsiráfozás annyira gyerekes.
2018. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, mekkora állatságokat írnak egyesek. Írják, hogy nem felel meg az átlagos férfi. Így van, egyáltalán nem kellene olyan férfi, aki számomra átlagos. Soha. Viszont ez nem a magasságára vonatkozik. Van olyan ismerősöm, aki átlag alatti magasságú, velem kb. egymagas (170 cm), viszont egyáltalán nem átlag alatti vagy átlagos szintet hoz, mert jó a teste, helyes az arca, kiemelkedően okos, intelligens, érdekes személyiségű, jóindulatú férfi.

Vagy felhozhatom a páromat is. Átlag feletti magasságú, viszont átlagnál vékonyabb, nem izmos, és az arca sem tetszik annyira sok lánynak (de azért van olyan is, akinek igen, elég megosztó). Nekem mégis egy 10/10-es pasi, mert arányos alkata van, férfias még így is, hogy nem kigyúrt és az arca is nagyon tetszik. A személyisége is, mivel vicces, okos, jólelkű, sokmindenre kapható, és nagyon hasonlóak vagyunk, jól megértjük egymást.


Az, hogy nem kell átlagos férfi, nem azt jelenti, hogy semmilyen adata, mérete vagy tulajdonsága nem lehet átlagos szinten. Az összhatás számít.

2018. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

"A farkam átlag feletti. :D:D"

Ezzel nem sokra mész, hacsak nem meztelenül ismerkedsz :D

2018. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
21-es, nem figyelted az előzményeket. 5-ös válaszoló kommentjét is olvasd!
2018. máj. 28. 19:14
 25/39 A kérdező kommentje:
#23 Az lènyegtelen ezzel a magassággal, hogy helyes jóképű vagyok?:D
2018. máj. 28. 19:16
 26/39 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon is lényeges, mert ilyen magassággal csak jóképűként van esélyed nőt szerezni. Persze nem szép vagy értelmes nőt, hanem olyat, amilyen jut.
2018. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

21-es vagyok, elolvastam az 5ös kommentet. Azt írta, hogy ezzel a magassággal a férfiak inkább cukik, mint férfiasak.


Szerintem a cuki jelző még férfi tekintetében se annyira megalázó (sőt, egyáltalán nem az, de lehet ezt csak nőként látom így), mint az, hogy a magas nő egy aránytalan zsiráf :D


Nem kell, hogy tetszenek a 175+ nők, de ennyire leszólni se kéne, nyilván te se vagy tökéletes.

2018. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
47%

Amit az interneten , akàrhol olvasni mint valamiben az átlag az sose hiteles. Pl az igazi férfi átlag magasság 180 cm. De ha már így felhoztad a farkad, a Magyar àtlag 18 cm. Biztos átlag feletti vagy? :D


Osztom az előttem ìrók véleményét a te magasságoddal ha nem vagy tènyleg jókèpű és sportos akkor kuka.

2018. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Egy férfit sose cukizz!
2018. máj. 28. 19:32
 30/39 anonim ***** válasza:

Egy nőt meg ne hívj aránytalan zsiráfnak, mert élőben lekeverne neked kettőt. :D Jó tanács.


Amúgy a 176 centi teljesen átlag férfi magasság.


De látszik, hogy nem azzal van a gond :D

2018. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!