Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki örömlány hoz jár az lúzer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki örömlány hoz jár az lúzer?

Figyelt kérdés
Voltam örömlánynál és bizony a haverok azt mondták hogy ez Baromi nagy Lúzerség, örömlányhoz csak az igazi lúzerek mennek akik nem képesek ingyen szexelni a mai világban amikor minden nő szinte szétteszi a lábát. Szóval valamit nagyon elrontok hogy képtelen vagyok ingyen szexhez jutni, valóban ekkora Lúzer lennék?
2018. máj. 28. 19:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
36%
Igen. Én soha nem kezdenék olyan pasival, aki már volt krvánál. Szánalmasnak tartom, és undorítónak, bocsi.
2018. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%
Lúzerség szerintem ettől független, F1-es pilóták, sztárfocisták ugyanúgy használják őket, bár nem ugyan azokat az árkategóriájúakat, mint te.
2018. máj. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
58%
Kedves 3-as, nem az sem jobb. És nem, nem vagyok prűd. Köszi. De undorítónak tartom, hogy hozzáérjek egy olyan pasihoz, aki ilyen nővel volt..Szerencsére nem volt ilyen eddig életemben, és nem is lesz.
2018. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
37%
Ne kürtöld világgá, ez legyen magánügy, probléma megoldva. :) Ja meg azért ne így teljesüljön ki a szexualitásod...
2018. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
72%
Aki akar, az járjon prostihoz. Csak azt nem értem, hogy miért háborodnak fel ezek a férfiak, amikor egyes nők kijelentik, hogy ők nem szeretnének ilyen párt maguknak, akik korábban már igénybe vették örömlányok szolgáltatásait. Nekik joguk volt úgy dönteni, hogy fizetnek a szexért, azoknak a nőknek pedig, akik nem akarnak ilyen emberekkel kezdeni, joguk van úgy dönteni, hogy nem azonos igényeik, értékeik, elképzeléseik vannak, ezért ők nem jönnének velük össze.
2018. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
35%
Egyrészt aki ronda, annak nincs más esélye nőhöz jutni, csak ha fizet érte. Másrészt kevesebbe kerül havi 2-3 alkalommal örömlányokhoz járni, mint egy barátnőt fenntartani.
2018. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
17%

"nőknek pedig, akik nem akarnak ilyen emberekkel kezdeni"


A probléma ott kezdődik, hogy nem fogja neked bevallani.

Talán századjára sikerül felfogni.

2018. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
9%

"Szerencsére nem volt ilyen eddig életemben, és nem is lesz."

Mindkettőt csak hiszed :)

2018. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
56%

"Másrészt kevesebbe kerül havi 2-3 alkalommal örömlányokhoz járni, mint egy barátnőt fenntartani."


Egy barátnőt "fenntartani" (akivel jó esetben nem csak havi 2-3x szexelsz) min. 30-40 ezer Ft? Mindig tanul az ember valami újat ezen az oldalon.

2018. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
35%
Majd ha mi pasik is ott tartunk, hogy 10/5-ös külsővel, 80 ezer forintos fizetéssel válogathatunk tinderen meg a diszkóban, hogy kivel dugjunk mint ti, akkor elítélhettek bennünket érte.
2018. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!