Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az olyan nők kapják az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az olyan nők kapják az odaadó férjeket, akik nem érdemlik meg?

Figyelt kérdés

Ismerek egy olyan nőt, aki folyton kötözködik a férjével, soha semmi nem jó neki, még a száját se kell kinyitnia, de a férje már ugrik neki.

Minden a nő kívánsága szerint történik, mindig meg van oldva a gondja, baja, a férfi mindig figyelmes vele szemben.


Félreértés ne essék, nem az ő férje kell, csak szeretnék egyszer én is egy odaadó férjet és apát, akit igyekeznék megbecsülni.


Az ilyen nők miért nem értékelik a férjüket, miért nincsenek tisztában azzal mennyire jó dolguk van?


2018. máj. 29. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Rengeteg odaadó férfi van, csak a 99%-át veled együtt semmibe veszik.


Aztán ha akad egy nő, aki mégis vagy megtalálja az 1%-ot, vagy hajlandó elfogadni egyet a 99%-ból, akkor jön a csodálkozás, hogy milyen jó dolga van.


De te miért nem kezdtél azzal a férfivel, mikor még szabad volt? Mert nem találtad elég izgalmasnak, mert nem az mozgatott meg, hogy milyen odaadó férj és apa, mert az unalmas, mert abban semmi nincs.


Most meg várod, hogy vagy megtaláld te is az 1%-od, vagy irigykedsz arra, aki megtalálta, vagy elfogadott egyet a maradék 99%-ból.

2018. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én még szabad vagyok. Kb az van amit te leírtál. Figyelmes vagyok és odaadó. Persze ameddig nem leszek "papucs", vagyis amíg nem érzem magam annak.
2018. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért, mert ők megnevelték a férjüket.
2018. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Miért, mert ők megnevelték a férjüket."

A "nevelés" visszajár :D.A kérdésben felvetett esetre is eléggé vonatkozna ez.

2018. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Tégy úgy, ahogy egy teljesen hétköznapi magyar nő: legyél a szeretője. Problem solved.
2018. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A "nevelés" visszajár :D.A kérdésben felvetett esetre is eléggé vonatkozna ez."


Nem tudod, hogy az asszony esténkét az ágyban nincs e nagyon is megnevelve...

2018. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy az odaadóan szerető férfiak mellett válnak leginkább hárpiává a nők.
2018. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kösz, de én kihagynám egy életre, ha ezt jelenti a "kedves" nők számára az odaadó férj fogalma.
2018. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább papucs férj-domináns feleség kapcsolatnak tűnik. Van, akiknek ez kényelmes és ők már az ismerkedés során egymásra találnak.
2018. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!