Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Kinek van nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek van nálatok kevesebb esélye? Egy jóképű, de alacsony vagy egy magas, de ronda pasinak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy melyik fontosabb a nőknek a külső tekintetében: a magasság vagy az arc. Az alacsony pasi legyen mondjuk 170 centi, a magas meg pl. 188 cm (aranyközépút). Sajnos nem tudok (és akarok) képet linkelni az arcról elkerülve a szubjektivitásból adódó ízléskülönbségeket (volt már, hogy általam rondának ítélt pasit helyesnek láttak a csajok) ezért az arc tekintetében legyen az a mérce, hogy emlékezzetek vissza milyen volt az a legutolsó pasi, akire azt mondtátok, hogy "Wow, kifejezetten helyes srác" illetve "Áhh, ennek a pasinak elég fura feje van. Brr." és ezeket az arcokkal képzeljétek el az illető alacsony és magas pasit. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. jan. 9. 11:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Alacsonyabb, de helyes. Ha rondának tartok egy pasit biztos nem jövök vele össze, hiába magas.
2018. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 157 cm vagyok, így a jóképű 170 centist választanám :) De nekem a testalkat is fontos, úgyhogy tételezzük fel, hogy sportos vagy átlagos alkat.
2018. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés úgy szólt, hogy kinek van Kevesebb esélye leányok :D

31/f

2018. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

170 centi miért lenne alacsony? Én 164 vagyok, nekem tökéletes lenne, őt választanám.

Volt magas barátom (190 cm körül) kéne a fenének újra égimeszelő... kényelmetlen volt fogni a kezét, nem bírtam neki adni egy nyamvadt puszit, kényelmetlen volt hozzá beszélni felfele nézve, brr.

A mostani párom olyan 175 körül van, már jobb a helyzet, a 170 pont tökéletes lenne.

2018. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3: Nem baj, szerencsére a szövegkörnyezetből kiderül kinek mi a véleménye. :)
2018. jan. 9. 12:09
 6/22 anonim ***** válasza:
5%
Egyiknek sincs semmilyen eselye. Maradnek egy ketto kozotti magassagu, jokepu sracnal inkabb. Amugy az arc fontosabb, de alacsony sraccal akkor se jarnek.
2018. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Alacsonyabb de helyes... de nem lehetne csak mondjuk 3-4 centivel magasabb? 171 vagyok pont. 19/L
2018. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7: Mivel saját személyem ihlette a kérdést, így sajnos nem. :)

Persze a nők nagyrésze - ha kompromisszumra kényszerül egyik vagy másik terén - inkább az aranyközéputat választja (mindenből legalább az átlag). Gondolom ezt ti is alátámasztjátok.

2018. jan. 9. 13:00
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
A komplexusos nyomiknak!!
2018. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Azta qrva, tehetek róla, hogy 190 cm vagyok? Mekkora nyomi kifogásaid vannak #4-es.
2018. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!