Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajoknak csak addig fontos egy pasi magassága, amíg el nem éri a 180-185 centit?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert gyakran látok tipikus 180-185 közötti palikat égimeszelő nőkkel akik simán vannak 185-190 centisek is (+magassarkú) és érdekes, hogy olyankor nem tartják őket nevetségesnek az emberek. De amikor én 170 centisen a 155 centis barátnőmmel elmegyek ide-oda, akkor vagy a rokonoktól vagy tök idegen emberektől (a stílus attól függően, hogy mennyire ismerem őket), mindig megkapom, hogy "Milyen kis cuki/aranyos, alacsony párocska vagytok". A zárójeles részt azért írtam, mert ettől jóval alpáribb beszólásokat kapunk néha. Múltkor voltunk pl. egy szabadtéri koncerten és az előttünk álló srác odanyögte a haverjának, hogy "Amíg én a nyakamba veszem, hogy lásson is valamit, addig lenyúlod a csajszit. Benne vagy?" És természetesen teljesen józanul. A barátnőm zavart megszeppenéssel csak annyit tudott erre mondani, hogy "Ezt nem hiszem el."

Meg amikor 16 éves voltam, még akkor jártam egy 2 centivel alacsonyabb 168 centis lánnyal, akivel gyakran mentünk olyan helyekre, ahova egy 10 centis magassarkút felvett és már akkor is kaptam az ismerősöktől az ívet. De bezzeg, amikor a 185 centis unokatesóm feleségül vette a fél fejjel magasabb barátnőjét, akkor mindenki áradozott, hogy "Óhhh, igazi álompár!".



2018. máj. 30. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mert attól függetlenül, hogy mindenki szereti hangoztatni, hogy mennyire elfogadó és nem felszínes, a többség kőkeményen felszínes. Ne törődj velük.
2018. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
És arról más mit tehet, hogy te nem vagy magas? Nehogy már a magasabb emberek tehessenek róla, hogy neked pár hülye beszólt.
2018. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2: Hol írtam én, hogy őket hibáztatom? Lehet nem is pontosan fogalmaztam meg a kérdést és igazából az "Emberi tulajdonságok" kategóriában is feltehettem volna a kérdést, de ide csak jobban passzol. Igazából csak ez a kettős mérce dühít fel nagyon, hogy aki magas az nyugodtan felnézhet a magas barátnőjére, de én meg törpének számítok akkor is, ha direkt jóval alacsonyabb barátnőm van. És én még szerencsés is vagyok, mert a barátnőm legalább nem felszínes, de aki ugyanilyen beszólásokat kap, az sokszor mire is legyen magabiztos a társkeresés során...? Miért ilyenek az emberek?
2018. máj. 30. 22:18
 4/13 anonim ***** válasza:

Azért ez szerintem nem minden nap fordul elő. Persze a sértésekből kevés is tudja rombolni az önértékelését, ha nem elég szilárd.

Másrészt minden ember szereti magát intelligensnek és nem felszínesnek beállítani. A valóságban azonban a emberek többsége kisebb-nagyobb mértékben felszínes.

2018. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:
100%

Ha valaki beszól nektek, akkor mond a párodnak, hogy az illető is hallja:


Látod drágám, ez olyan nagy, mint amilyen bunkó!

2018. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

2-es vagyok. Magas embereknek ugyanúgy beszólnak, nekik meg pont a magasság miatt, csak te azt nem hallod vagy nem foglalkozol vele, mert nem neked mondják.


Amúgy ez azért van, mert sokan irigyek és rosszindulatúak, plusz sz.r az életük, nincsenek megelégedve magukkal, és azzal kompenzálnak, hogy másoknak beszólogatnak. Annak meg külön örülnek, ha látják az illetőn, hogy célba ért.

2018. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Minél nagyobb figyelmet szentelsz ennek, annál többször fordul elő... Rajtad áll, hogy milyen fajta kommunikációt fogadsz be. :)
2018. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező,sokkal jobb a helyzeted nálam,bár tudom miről beszélsz sajnos. Csak én hiába vagyok 185 cm,semmit nem számít. Még barátnőm sincsen,nem is volt soha... Az arcom miatt,nem születtem jóképűnek,és bizony én arra kaptam már sok beszólást sajnos,amiről ugyanúgy nem tehetek igazából... :/

26/F

2018. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amugy meg azert is, mert egy 180+os csaj azert joval kisebb poolbol valogathat ha nalanal magasabb pasit akar, ha meg a magassarkut is beleszamitja akkor 190 alatt ne alljon szoba senkivel?:D lehetetlen. En nem vagyok magas lany, 165 korul, viszont kicsit ducibb, sztem a magas lanyoknak ugyanugy ahogy nekem a vekony alacsony fiuknal van egy ilyen diszkomfort erzesuk, nem erzik magukat mellettuk eleg noiesnek....


De persze nem mki:)

2018. máj. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Micsoda problémák... Azért körülöttem sem tökéletes minden. Nos ha tudni akarod, az a helyzet, hogy Az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt, 1 hónapja meghalt. Anyám egyfolytában dolgozik, hogy eltudja tartani a három gyerekét Nekem nincs barátnőm, és nem is volt sosem Mert mindig annyit kellett tanulnom, hogy az ösztöndíjból eltudjam tartani magam És éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem édesanyám , legalább egy kicsit Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehova, mert se pénzem, se időm nincs rá. úgyhogy szerintem , te csak ne sajnáltasd magad, inkább térj magadhoz és menj haza a családhoz, amíg még van ne azzal töltsd az időt,hogy keseregsz magadban, hanem inkább azon gondolkozz, hogyan hozhatnád helyre a dolgokat előbb mindig nézz körbe magadon, hány ember van, aki sokkal rosszabb helyzetben van aztán pedig mérlegelj!!!!
2018. máj. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!