Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek akik használták/ják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek akik használták/ják a Badoo t mi a véleményetek? Sikerült ott találni? ///Nem? Csak szexre///Komolyea is Kort írj légyszi

Figyelt kérdés
2018. máj. 31. 06:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok. Komolyat kerestem, de átvert és csak szex lett belőle. Nem kérek privátokat.
2018. máj. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
en a ferjemet ismertem meg ott:)
2018. máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: 33 voltam, o 30.
2018. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha normális vagy, akkor pillanatok alatt bepasizhatsz Badoo-n, mert én még nem láttam ott normális lányt.
2018. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
normalis pasi is elvetve akad ott. le is csaptam ra:)
2018. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok a hülye, de én megtaláltam ott életem párját.
2018. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem jott be. Nem tetszik, hogy mutatja mikor vagyok elerheto, meghogy lattam az uzenetet. Csomoszor volt mar olyan,hogy megneztem egy bejovot, aztan kaptam az ivet, amiert nem valaszoltam egybol. Furcsa emberek vannak ott fent, sok az idos es a roma.

Nekem a tinder jobban bejott

2018. máj. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én csak használtam, de már leléptem róla.

Nem tetszett az ott lévő férfiak többségének a célja, a csak szex minden kötöttség nélkül.

Sokan próbálkoztak, de senkivel sem volt ugyanaz a célunk.Így nem maradtam az oldalon.


40-es nő.

2018. máj. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Használtam és 1 napon belül sikerült olyan férfival megismerkednem ott, akivel azóta komoly kapcsolatba kerültünk. 1 héten belül találkoztunk először, majd utána minden másnap jött napközben munka előtt pár órát beszélgetni (tényleg csak beszélgetni). Azóta is együtt vagyunk. Mindketten 35 évesek voltunk. Ő gyermektelen, én meg elvált 2 gyermekes anyuka. A gyermekeimmel is nagyon jól kijön, ők is elfogadják őt. Ehhez hozzátartozik, hogy nagyon bő mindenre kiterjedő adatlapom volt, ahol az összes handikeptemet feltüntettem (2 gyermek, elvált, kicsit duci, stb.. )
2018. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Sokan próbálkoztak, de senkivel sem volt ugyanaz a célunk.Így nem maradtam az oldalon."


Erre a logikus válaszlépés az lenne, hogy próbálkozol te...

2018. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!