Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja itt rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja itt rendszeresen sok férfi, hogy manapság alig találni egyedülálló nőt, mikor pl. a Badoo-n egy rakás adatlapon ott van, hogy "egyedülálló" és "szeretne randizni"?

Figyelt kérdés

Tényleg rengeteg női adatlapon ott vannak ezek, emiatt nem értem a problémátokat. Nagyon dekoratív, szép arcú nők tömegének profiljain is. És ezek a lányok, nők köztünk járnak, hasítanak a kis Yarisaikkal, Smartjaikkal, Corsáikkal, Puntóikkal, Micráikkal, stb., egyedül tolják a bevásárlókocsit a Tescóban, izzadnak egy edzőteremben vagy éppen egy vendéglátóhely teraszán ülve méricskélik a pasifelhozatalt egy üdítő vagy fagyi mellett. Más kérdés, hogy az ismerkedés része nehéz, de az butaság, hogy ne lenne rá női alany. Nagyon is van...


Honnan veszitek, hogy nincs egyedülálló nő, amikor napjaink egyik eléggé égető problémája a nővekvő szingliség? A környezetetekből indultok ki? És a csomó ott jelen lévő összes nőről tudjátok biztosan, hogy van-e kapcsolata vagy nincs? Hogy jutottatok egyáltalán erre a fenti következtetésre, mikor semmi valóságtartalma nincs?



2018. máj. 17. 23:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ez oké, és ezekkel tegye fel a kezét aki el tud normálisan beszélgetni :D ha egyáltalán visszaírnak :D badoo meg tinder akkora kamu hogy nem igaz
2018. máj. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
#1 Nem arra akartam utalni, hogy társkeresőn felvenni velük a kapcsolatot - úgy tényleg nehéz az ügy. Hanem hogy egyedülálló nők tömkelege jár-kel köztünk nap mint nap, erre rendszeresen olvasom itt a panaszkodást, hogy nincs szabad nő. A túrót nincs...
2018. máj. 17. 23:36
 3/18 anonim ***** válasza:
Elég nehéz úgy ismerkedni velük, hogy rájuk íraz és vissza sem írnak, vagy 2 mondat után nem ír többet. Sajnos nem igazán találok olyan nőt akivel komolyabbra is fordulhatna a dolog, főleg, hogy többségük képtelen beszélgetni.
2018. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kérdező: normális nő nincs sok szabad (nem mintha normális férfi sok lenne...)
2018. máj. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Akkor aki ezt írja, úgy értheti, hogy bár szingli nő sok van, csak normális van kevés? Az meg aztán már tényleg más lapra tartozik, hogy ez a jelző kinek mit jelent...
2018. máj. 17. 23:45
 6/18 anonim ***** válasza:

Hiába van sok szingli nő és férfi egyaránt, ha pont nem azok találkoznak egymással akik összeillenek... :/

De egyébként tényleg ezek az online társkeresők nem érnek semmit..

Én még egy 30 feletti férfival sem tudtam ott beszélgetni, mindegyik defektes szinte.. :)

Kíváncsi lennék, hogy akik itt irkálnak, hogy normális nőt keresnek, azok milyen férfiak.. :)

2018. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%
Ezeket a netes hulladéktelepeket fényévekre el kéne kerülnie mindenkinek, de úgy alapjáraton a netes ismerkedést is fenntartásokkal kéne kezelni, s nem mindenféle ideálokat kitalálni egy soha nem látott beszélgetőpartner személyiségére. Használni nem tudjátok rendeltetésszerűen az internetet.
2018. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem találkoztam még az általad leírt teórival. Tudsz linkelni egy-két forrást?
2018. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyi férfi mondja ezt, ahány nő. Miért lett pont a férfiakra kiélezve a kérdés?
2018. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem nagyon tudom komolyan venni a Badoo-n lévő lányokat/nőket.

Mindegyik odaírja, hogy csak komoly kapcsolat érdekli, egyéjszakás kalandokkal kíméljék meg hanyagolják. Oké, nincs ezzel gond, de akkor nem egy olyan társkeresőre kell regisztrálni ahol a férfiak többsége félmeztelenül az izmait mutogatva pózol és nem is őket jobbra húzva kellene várni, hogy majd ő lesz a szőke herceg.

Kb. mintha elmennél egy sarki kifőzdébe és hisztiznél, hogy számodra csak a gourmet étel a jó.

2018. máj. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!