Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj, ha én ennyire mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha én ennyire mindent vagy semmit elven működök a férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Nálam csak két opció létezik férfiak szempontjából. Van az, akivel ha lefekszünk egymással és nem akar elköteleződni, akkor nem érdekel egyáltalán (én nem fogok olyat barátként meg ismeretségi körben sem "megtartani", akivel szexeltem) és az érzelmeire sem vagyok kíváncsi meg semmi másra... Tehát ha szex után még közös programokat meg újabb szexet akar, vagy nekiáll lelkizni, akkor lekoptatom és otthagyom, mert a szexig "érte meg" nekem.


És van az, aki többet akar a szexnél és halad tovább a kapcsolat, ahogy a normális embereknél, vele viszont szép lassan mindent akarok, nem csak valami tinglitangli kapcsolatot.


Szóval baj az szerintetek, hogy csak arra vagyok kíváncsi, akivel valami komolyat vagy mélyet tudok kialakítani és aki erre nem vevő, azt úgymond csak használni akarom egy éjszaka erejéig és mint ember, mint érző lény, magasról leszarom? Tudom, hogy ez kicsit lelketlen, de nem tudok semmilyen érzelmet táplálni az iránt, aki nem vesz komolyan. Emiatt is van nagyon kevés (ámde) minőségi barátom és emiatt is vagyok a kapcsolataim között nagyon sokáig szingli.


2018. máj. 31. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A végletek embere vagy. :)

Nem kos esetleg? :)

2018. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oroszlán :D De nem hiszem, hogy ezen múlik.
2018. máj. 31. 14:27
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy nem baj, én is így vagyok a nőkkel szemben, egyszerre mindig csak egyvalakivel ismerkedem, aki elég szimpatikus hozzá és ő is úgy-ahogy kedvel.


Igaz mostanság nem, de pár hónap múlva megint belekezdhetek, addig próbálok pár pozitív képességemet fejlesztenei, egyedül az "optimizmus" elérése lehetetlen.

2018. máj. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem semmilyen hozzáállás nem "baj", amíg az illető nyíltan felvállalja.
2018. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem baj.. Mondjuk igazából ami felötlött bennem az az, hogy mi van akkor, ha az adott férfi a második csoportba tartozna, de te valamiért úgy ítéled meg, hogy az első csoportba tartozik. Ilyenkor jön az error :D
2018. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, nem mindig egyértelmű...:D De aki ilyenekkel dobálózik szex után, hogy nem biztos benne, meg legyünk el így, azt rúgom is ki egyből. Nem vagyok szeretetszolgálat, csak a barátaimnak (akikkel nem szexelek) és a páromnak tartozom megértéssel meg babusgatással szabadidőmben. Senki másnak (főleg annak nem, aki nem tud hozzám kötődni) nem. :D
2018. máj. 31. 14:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Férfiként mondom, hogy ez normális.
2018. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tehát mindent összevetve nem akarsz alkalmi kapcsolatot senkivel. Ez normális. Alkalmiból nem is lesz párkapcsolat sosem, ha erre nincs igényed, az teljesen érthetõ.


Ha valódi kapcsolatot akarsz és nem csak egy pár kufircot, akkor pontosan ilyen elven kell mūködni.

2018. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem baj, tök normális. Felesleges emberekre nem pazarlunk időt és energiát.

Én is így működöm, de nem csak párkapcsolat szempontjából (és én kos vagyok :D).

2018. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is oké. Nem szabad pazarolni a lelki erőforrásokat sehova sem tartó kapcsolatokra.
2018. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!