Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az előny nálatok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az előny nálatok, ha a férfi nem fél az injekciós tűktől?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen vagyok. :)

2018. máj. 31. 17:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Mi befolyása van a kapcsolatra? :D

Ha fél, legalább nem fog herkázni, akkor inkább az az előny :DDD

2018. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21 szívni is lehet
2018. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#22

Nyilván, de érted hogy értettem :D

2018. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyiben volna előny. A fiam sem fél tőle, mióta beszélni tud, még a védőoltásokat is megköszöni. Igen, ez valóban nem túl gyakori, nála valóban előny, hogy szemrebbenés és hiszti nélkül vihetem vérvételre vagy szurira, mert kábé semennyire nem érdekli, de egy felnőtt férfinál(vagy nőnél) ez nem gondolnám, hogy érdem, természetes dolog.
2018. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 3.14159265357989 ***** válasza:

Irreleváns a kapcsolat szempontjából.

Nekem tripanofóbiám van például (félek az injekciós tűktől, igen), volt már, hogy el is ájultam vérvételkor. Na és? Ha lenne velem valaki, ugyanúgy megtörténne, ugyanúgy félnék. Ha meg a másik nem fél, tök jó, mehet egyedül vérvételre. De nem ezen múlik egy kapcsolat. Sokkal fontosabb például az intelligencia.

2018. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Se a tűktől, se a bogaraktól, se a kigyóktól nem félek. Az ciki ha a halaktól viszont konkrétan sikítófrászt kapok?!
2018. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én nem félek a Komodói varánusztól sem, akkor most már legyőzhetetlen vagyok!? :D
2018. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!