Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha félek a lányokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha félek a lányoktól, nőktől?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiás vagyok és félek tőlük. A 30 feletti nőktől nem, de az alattiaktól igen és minél fiatalabb annál rosszabb. Egyszerűen képtelen vagyok feléjük közeledni, vagy hozzájuk szólni, ha lehet akkor elkerülöm őket nagy ívben! Múltkor is kinevettek engemet, de nem tudom, hogy miért. Az iskolás koromban folyamatosan bántottak engem és most felnőttként se jobb a helyzet. Állandóan eszemben van, hogy hátam mögött kibeszélnek, nevetnek rajtam stb... Pszichológushoz járok az kicsit segít. Sose volt barátnőm se senkim se, de már lemondtam róla pontosan ez miatt. Van még valaki ilyen helyzetben? 30/F
2018. máj. 31. 17:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%

Miért nem akarod leküzdeni a félelmedet? Örökké félős gyáva nyuszi szeretnél lenni?

Mi az oka, hogy félsz a nőktől?


Milyen múltbéli sérelmeid vannak a nőkkel kapcsolatban? Apukádnak milyen a viszonya anyukáddal?


Küzd le a félelmeidet. Ettől nagyobb segítség nincs.

2018. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
vegyél egy pitbullt
2018. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miért félek nőtől... Zárkózott vagyok és a suliba is bántott szinte mindenki. A szüleim jó viszonyban vannak egymással, normális családban élek. Kutyám meg macskám lesz csak.
2018. máj. 31. 17:38
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Pasizz inkább
2018. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok...
2018. máj. 31. 17:41
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
Írj ki mindennap min. egy kérdést a témában.
2018. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyedül maradsz
2018. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem baj beletörődtem úgy is, ha eddig kibírtam 30 évet, még 30-at kibírok.
2018. máj. 31. 18:01
 9/29 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy komolyan, mitől félsz? Mi a legrosszabb, ami történhet?

Maximum elutasít vagy esetleg ha a bunkóbb fajta, akkor kiröhög, egyik se olyan dolog, amit egy egészséges, felnőtt, elvileg életképes ember ne tudna simán feldolgozni..

2018. máj. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
40%

"Nem baj beletörődtem úgy is, ha eddig kibírtam 30 évet, még 30-at kibírok."


Akkor 60 évesen szeretnél meghalni?


Annyira utálom és szánalmas találom az ilyen rinya-pinya negatív pesszimista hozzáállást. Akkor miért nem akarsz már most meghalni? Miért akarod még kínozni magad 30 évig?


Szüleid ezt tanították neked? Büszkék szerinted rád ilyen mentalitással?

2018. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!