Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélye normális párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye normális párt találni egy 2 gyerekes anyukának, aki fiatal, és éppen válik? Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Külsőre szerintem nincs kifejezett gond velem,bár maradt rajtam plusz pár kg,de dolgozom rajta,szépen megy lefele.

2018. jún. 1. 09:32
1 2
 11/13 Csurmi ***** válasza:
Szerintem sokat segítene ha már "elvált" státusz lenne. Az "éppen válik 2 gyerekkel" mellett ha egy új pasi a legnagyobb kérdés az cseppet elgondolkodtató.
2018. jún. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Mert gondolom nem tudod,hogy mi egy válás menete...

És ugyebár azt sem,hogy mik a körülmények és mennyi ideje vagyok "egyedül".


De azért neked is köszi a választ.

2018. jún. 2. 19:25
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
Nehéz ebben a helyzetben jót mondani, de egyet azért ne felejts el! Barátot, szeretőt találhatsz magadnak de a gyerekeidnek apát nem. Saját tapasztalatból tudom. Én is elváltam 36 évesen, volt is néhány pályázó de a gyerekek(2) egyiket sem érdekelték. Így aztán minden kapcsolatom addig tartott amíg a gyerekek tolerálták az új helyzetet
2018. jún. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!