Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt sírnak, hogy rondák,2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt sírnak, hogy rondák,25 évesen szüzek, nem kellenek senkinek, prostizásra kényszerülnek, azok mégis mit csináltak eddig?

Figyelt kérdés
Én vörös hajú, hipó bőrű, kákabélű vagyok, de 14 évesen elcsattant az első csók, 17 évesen az első szex. Minden ismerősöm kb. ugyan így volt ezzel, még a legrondábbak is. Igazából nem is ismerek ilyen embereket, mint amilyenek ide írnak, el sem tudom képzelni milyenek lehetnek és hogy sikerült ezt összehozni nekik.

2018. jún. 1. 20:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
91%

Nekem 2 ilyen ismerősöm van. Mindketten a férfiak alsó harmadába tartoznak ha a külsőt nézzük de nem ez a fő bajuk. Ahogy itt lentebb is lehet olvasni vannak pasik (és a gyk szűzkommandója is nagyrészt ilyenekből tevődik össze) akik vélt vagy valós problémáik miatt nem mernek kezdeményezni nőknél vagy annyira hibás a szocializációjuk hogy bár kezdeményeznek nem látják kinél szabad a pálya hanem ész nélkül mennek oda bárkihez sok esetben íratlan normákat megsértve. Ennek sorozatos elutasítás a vége ami persze rombolja az önképüket és sérül az egójuk amiből jön az itt tapasztalható frusztráltság és negatív sztereotípiák sora. Meg persze az elbizonytalanodás a saját férfiasságukban és a komplexusok.

Szóval szerintem az ilyen emberek fő baja a családi és később a közösségi szocializációban rejlik. Hiányzó apa kép vagy túl erős anyai behatás, később az iskolában kirekesztődés.

2018. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
82%

Nem az általad felvázolt kategória vagyok, de pl. én is 22 évesen "veszítettem el". Azért mert általános suliban nem is mertem közeledni egy lányhoz (ha egy csók nélküli, 3 hetes "járunk" dolgot nem veszünk kapcsolatnak), utána pedig egy csak fiúkból álló középsuliba mentem ahol vagy otthon vagy pc klubokban kockultam és nem mentem sehová.

14-15 éves korom után volt olyan 2-3 éves időszak, hogy egyáltalán nem is érintkeztem lánnyal (még kommunikáció szintjén sem), nemhogy ilyenekben gondolkodjam, hogy kapcsolat. Elsődleges gondolataim csak akörül forogtak, hogy elegendő IST runát gyűjtsek egy Shako-ra (aki d2-zött az érti).


Így pedig elég valóban nehéz összehozni bármit véleményem szerint és később sem lesz könnyebb mert nem nagyon tanulta meg az ember mikor milyen szinten közeledjen egy lányhoz. Mikor legyen határozott, mikor legyen udvarias vagy visszafogott, mikor nyomuljon.

2018. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

"mégis mit csináltak eddig?"


Inkább az a kérdés, hogy mi történt velük eddig. Először is, rengeteg elb*szott család van, ahol nem figyelnek a gyerekre. Nem tanítják meg neki a kiállást, az önbizalmat, nincs hova érzelmileg menekülnie.


Másodszor, ott az iskola. Ha az ember rossz lapokat húz, és belekerül egy olyan közegbe, ahonnan kinézik, kicsipkedik, csúfolják, akkor nagyon leépülhet az önbizalma. Nagyon durva, egy fél életre kiható lelki sérüléseket lehet szerezni iskolában.


Persze ez nem törvényszerű, én csak arról írok, amit én tudok. Én nagyon későn érő típus vagyok, kb. 9 évesnek néztem ki 14 éves koromban. Állandóan csak azt hallottam, hogy milyen kicsi vagyok, a csajok kiröhögtek, ahova csak kerültem, kinéztek. 16-17 éves voltam, mire egy lány "úgy" nézett rám. 18 évesen csókolóztam először, a szüzességemet jóval később vesztettem el, igaz, lehetett volna már hamarabb is, tehát félig-meddig az én hibám.



Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ne siess annyira megítélni az embereket a kudarcaikért, mert nem mindig ők tehetnek róla. Én állítom, hogy kifejezetten mázlistának kell lenni ahhoz, hogy gimiben valaki elveszítse fiúként a szüzességét. Egyetemen már könnyebb, de ott se feltétlenül könnyű pl. annak, aki nem előnyös külsejű, vagy szorongó típus. Én az voltam. Szinte a szerencsének köszönhetem, hogy szexelhettem végül. De aki egyetem vége felé még nincs túl rajta, az nagyon nagy hátránnyal indul, mert addigra a lányoknak már elvárásaik lesznek a fiúk felé, elkezdik nézni, ki mit ért el, ők maguk pedig már túl vannak az első tapasztalataikon.



"el sem tudom képzelni milyenek lehetnek és hogy sikerült ezt összehozni nekik."


Én meg inkább azt nem tudom elképzelni, hogy más hogy tudja olyan korán összehozni. Egyet írj már le: hány centi magas vagy? Tapasztalatom szerint ez az egyik legfontosabb tényező a lányoknak. Persze más a helyzet, ha valaki tényleg csak arra hajt, hogy dughasson már, de én pl. nem ilyen voltam, mert nem akartam átverni a nekem annyira nem tetsző lányokat, így inkább vártam.

2018. jún. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

"Tapasztalatom szerint ez az egyik legfontosabb tényező a lányoknak. "

Ez szerintem hülyeség. Amúgy 180 cm.

2018. jún. 1. 20:50
 5/44 anonim ***** válasza:
70%

Ismerek egyetemről ilyen srácot. Próbálkozik, tinderezik, kocsmázáskor is próbálkozik, egyetemről is hívott el randira csoporttársat. Szegény nem néz ki túl jól és kb. azt csinálta, amit az itteni nők általában tanácsoltak: Udvarias volt, érdeklődő, kedves és hasonlók.

Mondtam neki pár apróságot, hogy legyen bunkóbb. 1 hónap alatt 3 randit tudott összehozni. És láttam már jó párszor hasonló sztorit, hogy túl kedves srácok nem kellettek senkinek sem.

2018. jún. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk olyan családból jönnek, ahol abban nőttek fel, hogy ők senkik és már eleve bűn az, hogy léteznek?
2018. jún. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van több olyan fiúismerősöm is, akik mindig kategóriákkal jobb nőket akarnak. Pl. tipikus instapitsákat, akik tényleg fullosak (külsőre), azonban a "saját kategóriájukbeli" nőkről azt mondják, bottal sem.....holott ők maguk sajnos meg csak azoknak kellenek. Ez ilyen sajnos.
2018. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%
Én még csak 19 éves vagyok, de átérzem a helyzetüket. Én sem jövök be senkinek. Sokszor próbálkoztam, mindig csak negatív visszejelzéseket és visszautasításokat kaptam. Ha szörnyű külsőd van, akkor szinte semmi esélyed sincs. Főleg, ha mellé még a szociális képességeid is rosszak. Na akkor tényleg teljesen esélytelen vagy.
2018. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
92%
Múltkor állt mellettem két srác a metrón és csajok pontozásáról beszélgettek. Hogy az már nem jöhet szóba, mert csak 5 pontos stb. Két tényleg igénytelen ember volt. És nagyon magabiztosan pontozgatták a nőket.
2018. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
73%
Most akkor a sikertelen srácoknak nagyok az igényeik vagy mindenkire rámozdulnak? Ne próbáljuk már beállítani általános jelenségnek, hogy ronda srácok topmodell barátnőket akarnak.
2018. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!