Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintettek egy eladósodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek egy eladósodott kapcsolatot mivel lehetne feldobi ha a màsik fél folyton passzív? Hogyan vegyem rà, hogy a szavàt is betartsa?

Figyelt kérdés
Szakitani nem akarunk csak nehezen jövünk ki egymàssal én túl érzékeny vagyok és romantikus ő pont az ellentéte tàvolsàgtartó magànak való. Sokszor szeret inkább egyedül lenni. Mostanában még a szavàt is nehezen tartja be pedig tudja akkor kiakad ok. Jobban szeretem ha őszinte velem mintsem hogy hazudjon. De neki nehéz a szavàt betartani. Bezzeg màsnak megeszi. Hogyan vegyem rà tiszteséges ebbe legyen.?

2018. jún. 3. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Ez a teló folyton elírja ellaposodott kapcsolat
2018. jún. 3. 17:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szerinted össze sem illetek,még hazudik is neked és a szavát sem tartja be nyomós indok nélkül és te mégis vele akarsz lenni akkor ne írjál ki feleslegesen kérdést szerintem.

Keresel olyat aki hozzád illik.

2018. jún. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te a férfi vagy a nő vagy?mert nem mind1.
2018. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegy a nemem az hogy bizonyos dolgokban ellentétesek vagyunk még nem helenti nem szeretjük egymàst és nem akarunk együtt lenni csak kérdeztem hogy mivel lehetbe jobvan feldobni az egész kapcsolatunkat megoldàst próbàlok keresni ami mindkettőnknek jó lesz. Az meg hogy időnként nem tartja be a szavàt zavar nagyon de erre is inkàbb megoldàst keresnék mint azt hogy inkàbb hanyagoljuk egymàst
2018. jún. 3. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!