Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok nektek, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok nektek, ha valaki passzív dohányos?

Figyelt kérdés
Elutasítanátok emiatt?
2016. okt. 14. 18:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
9%
Nálam kizáró ok, mindenki távol tudja tartani magát a dohányzástól és a dohányos emberektől. Nincs szükségem egy akaratgyenge barátnőre.
2016. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%

#1


És ezt mégis hogy? Azért ezt elképzelem... Mari a te apád dohányos, ezért szakítok veled.


Vagy a munkahelyeden a melletted ülő dolgozó dohányos, takarodj innen.


Ezt mégis hogy?!

2016. okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
8%
Élj úgy, hogy ne kelljen dohányosok közé menned! :)
2016. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Tisztázzuk: hogy kizáró ok-e az, hogy vannak körülötted dohányos emberek (pl. szülők, barátok... stb.)? Természetesen nem, sőt, elég nevetségesnek tartom azt, ha valakinél igen.
2016. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%

#3


Akkor megyek kinyírom a rokonság azon részét akik dohányoznak.


Anyám dohányosnak minősül úgy, hogy 10 éve leszokott? Vagy már magába hordozza a dohányzás mételyét? És kiskoromban is dohányzott így én akkor passzívan dohányoztam. Ettől már szarabb ember lettem?


South Parkba illő kariktúra lenne a "nedohányzó családfa igazolást" kellene hoznunk, mint anno az árjasági vizsgálatokon.

2016. okt. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
3 as es ha dolgoznia kell dohanyosokka? Sajnos en is odakerultem hogy dohanyzo kocsmaban dolgozok kulfoldon. Kell a penz a fosulira most mondjam le? Egyik melohely sem fogja a beosztasokat megvaltoztatni miattam. Nem ugy vagyok hogy nyolcora delutan 8 ejjel 8 delelott. Ez nalam nem fer bele es itt a kocsmaban meg pont meg van a nyolc ora ugx ahogy nekem is jo.
2016. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
1%

5.


A te igényszintedet mutatja, hogy a családodnak hívod őket. Miért tartod velük a kapcsolatot? Lehúzod őket pénzzel? Mi lenne, ha megállnál a saját lábadon? Hány éves vagy, 16?


6.


Azzal már mindent elmondtál magadról, hogy kocsmában dolgozol.

2016. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Épp egy passzív dohányossal randizom. Minden más stimmelne, de azt hiszem el fogom utasítani, nekem ez nem fér bele az értékrendembe.
2016. okt. 14. 18:31
 9/31 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező te mit értesz "passzív dohányzás" alatt? Mert szerintem nem vagy tisztában vele mit jelent ez.
2016. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező, magyarázd már meg légyszíves, hogy a PASSZÍV dohányzás, amiről az illető ugyebár NEM TEHET, hogyan kerül nálad összefüggésbe az értékrenddel? Nem érzed, hogy ez mennyire nonszensz? Ez kb. olyan, mintha közölnéd a randipartnereddel, hogy mondjuk asztmás vagy (amit a passzív dohányzáshoz hasonlóan nem az illető maga, hanem a környezete vált(hat) ki), erre ő otthagyna egy ilyen dumával, hogy "ne haragudj, az én értékrendembe az asztma nem fér bele". Elég nevetséges, nem gondolod? Áh... legyél őszinte, és küldd el, jobban jár, ha megszabadul egy ilyen korlátolt, ferde gondolkodású embertől.
2016. okt. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!