Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok fiú miért írogat, próbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiú miért írogat, próbálkozik akkor is, ha a csaj passzív?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a fiú folyton ír a csajnak, mindig van egy újabb kérdése. A csaj válaszol, de nem kérdez vissza, és csak annyit tesz hozzá a beszélgetéshez, hogy válaszol a kérdésekre. A fiú ezt miért nem érzékeli, hogy azért csinálja a csaj, mert nem kölcsönös az érdeklődés?

Ha nem szerelemről van szó, hanem csak nemrég ismerte meg a csajt.


2017. jún. 19. 19:45
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem kölcsönös az érdeklődés, akkor a csaj miért válaszol?
2017. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

Nálam ez úgy végződik, hogy "unalmas vagy" vagy "most kérdezz te"...


Amúgy sok férfitől hallottam ezt az ákozottnagy ostobaságot, hogy menni fog az, csak sok nő tesztel meg kéreti magát. .. Nem tudom, ki találta ki ezt és milyen nemű volt, de el kellene hantolni. Az ilyen gyökerek miatt nem ért manapság szinte senki a szép szóból, utána meg csodálkozik, ha keményebben lesz lekoptatva.

2017. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én csak akkor szoktam csak válaszolni, ha tetszik a srác, csak rém fárasztó, amit művel a baromságaival, hogy hogy vaggyok, mit csinálok épp, hogy telik a napom... Egyszerűen akarnél vele beszélni, de bármi tartalmas témánál falakba ütközöm és akkor jön az a sablonszutyok, amit mindenkinek végig kell naponta kérdezgetni. Mintha jó lenne bármire vagy változna bármi
2017. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
45%

Akkor ez némileg ellentmondásban van azzal, amit itt én nap mint nap olvasok, hogy a pár férfi tagja először se nem tetszett, se nem volt szimpatikus.

Akkor valaki fedje fel az igazságot.

A nőknél meg általánosan elterjedt az a hiedelem, hogy a férfiak a nők agyába látnak és valamiért úgy gondolják, hogy az ambivalens viselkedésből a férfi már egyből tudja, hogy miről van szó.

Ilyen lehet az is, ha visszaírsz a kérdésekre.

Kérdem én, minek? Ha tárgytalan nálad a dolog, akkor be kell fejezni a kommunikációt, ilyen egyszerű.

2017. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

A 3-as válasz miatt írunk vissza. :) Mert amúgy helyes, meg látszik rajta, hogy rendes srác. Csak igazából ha akarnék se tudnék visszakérdezni, mert egyből megelőz a kövi kérdéssel. Aztán már nem is akarok neki feltenni semmilyen kérdést, mert tudom, hogy úgyis jön rögtön az új. Rögtön.


Srác: Mit csináltál ma?

Én: Angoloztam.

Srác: Otthon vagy tanfolyamon?

Én: Tanfolyamon.

Srác: Melyiken?

Én: XY.

Srác: Hány órás volt?

Én: 2.

Srác: Miket vettetek?


Megtörtént eset. :D És ez már nem is érdeklődés, hanem faggatás. Meg amit írt is a 3-as, hogy mindennap ugyanazok a kérdések, meg hogy mindent tudnia kell... És ebbe szoktam belefáradni. Amikor meg nem válaszolok, akkor meg 1-2 óra múlva: Mi a baj? Miért nem írsz? Mondtam valami rosszat?

Amikor meg mondom, hogy hagyjuk a társalgást, meg is indoklom, miért, akkor meg jön a magyarázkodás, hogy de ő jófej volt csak én vagyok hülye blablabla, aztán letilt.


Most akkor melyik a jobb? Ha válaszolok, amíg meg nem unja, vagy koptassam le, és várjam, hogy megátkozzon? :D


A 2-es válaszban is jól le van írva a dolog. Ha egy lány nem érdeklődik, az nem azért van, mert nem akarja könnyen adni magát, hanem mert nem szeretne semmit a sráctól.

2017. jún. 19. 20:03
 6/48 anonim ***** válasza:
52%

Ez megint érthetetlen, ha tetszik a srác, akkor miért nem kérdezel vissza vagy veszed át te a kommunikáció vezérfonalát?

Van ám egy nagy trükk, válaszolsz, és még ugyanabban a sorban kérdezel is.

De azért nyugodj meg, ha nekem így válaszolgatnál, akkor nem jutnánk tovább 4-5 sornál.

2017. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

#4 én elhiszem, hogy vannak ilyen nők, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy én valaha ilyen legyek.


Okkal hozok meg egy döntést. Lehet, hogy később mást fogok gondolni esetleg, mert lett már barátságból kapcsolat nálam is. De nem ez a normaadó. És az sem azonnal lett, hanem először a srác elfogadta, hogy nem szeretném ezt és békén hagyott, nem zaklatott folyamatosan ezzel, hanem tényleg úgy, ahogy volt, jegeltük a dolgot és nem jött szóba nagyon sokáig, csak mikor már én kezdtem közeledni.


Ehhez a faggatózáshoz annyit, hogy egyszerűen csak nem értem a logikát. Azon kívül, hogy kapcsolattartásra jó mindent kritika nélkül odavágni kérdésnek vagy valami, semmit nem mozdít előre. Megkérdezi a másik (mondjuk illemből) hogy hogy vagyok. Mondom neki, hogy jól. Rendben. Akkor utána jön az, hogy hogy telt a napom, mit csináltam. Direkt úgy válaszolok, hogy tudjon elindulni ennek mentén és "lecsapja" a témát, tényleg elmondom, mit csináltam, (tanultam, edzettem, melóztam, akármi), de úgy röviden. És semmi reakció, maximum egy "oké" vagy "az jó" és jön a következő kérdés. És nem csapja le, nem beszélünk semmiről, csak kifaggat, aztán megvolt a vizit és "kérdezz te is" vagy "zavarok?" vagy hasonlók jönnek. Semmi funkciója, előremenetele, célja vagy tartalma nincs az egésznek. Pedig lehetne rá válaszolni érdemben, hogy "na, az klassz, én is gondoltam ma rá, de végül ezt meg azt csináltam inkább, amúgy te hogy szoktad/miért érdekel/engem is érdekel az ilyesmi, segíthetnél/összedolgozhatnánk egyszer..." BÁRMI. De nem, kérdezni kell tovább, mert mindegy, mit mond a lány, "beszéltessük, szórakoztassuk, mindegy mivel" mert a PUA meg a többi hányadék is azt fogalmazta meg.

2017. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
81%
Ó, ezek a tipikus kvízes pasik. Nem hagy időt és teret, hogy netán én is kérdezzek, vagy folytassak egy témát, mert rögtön belekap valami másba. Az ilyenek nálam hamar a süllyesztőben végzik.
2017. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%

És amúgy nem lenne egyszerű az ilyen "célozgatások" meg "taktikázgatások" helyett egyből lezárni a beszélgetést? Mivel jobb azt várni, hogy hátha valamikor magától lekopik, mint egyenesen megmondani, hogy bocs nem? Csak úgy elárulom mellékesen, hogy a férfiak többsége nem fog magától lekopni.

Bevallom kezdőként még én is elkövettem ezt a hibát, hogy nem tudtam érzékelni a beszélgetésben hogy a lány nem mutat különösebb érdeklődést irántam, bár akkor még összehasonlítási alapom sem volt, szóval nem is volt túl egyszerű. Elvakult voltam mert túlságosan tetszett a lány és többet képzeltem bele mint ami, szerintem sok más férfinál is így van.

Ma már azért észreveszem, tudom milyen egy jó beszélgetés és azt is milyen amikor "halott", ha valaki így válaszolna mint pl. kérdező elég hamar abbamaradna a társalgás :D

2017. jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
96%
Volt már, hogy megmondtam egyenesen, hogy bocs, nem. Tudod, mi lett a vége? Tiltanom kellett, mert csak azért is folytatta. Nem fogta fel, hogy nem akarok tőle semmit.
2017. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!