Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet párom úgy, hogy fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet párom úgy, hogy fiatalon parókát kell hordanom? Fiúk, ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és lassan kihullik az összes hajam betegség miatt,de nem nő majd vissza. Parókát kell hordanom majd,pedig eddig a gyönyörű dús hajam volt gyakorlatilag az ékszerem. Ti összejönnétek egy olyan lánnyal,aki parókát hord? Illetve az ismerkedés mely fázisában szeretnétek ezt megtudni,már a legelején? Tanácstalan vagyok,félek,hogy így nem lesz esélyem szerelemre.
2018. jún. 3. 19:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%

Lehet.

Nem.

2018. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Ha amúgy tetszik a lány és el tud fogadni engem kopaszon (mert kopasz vagyok), akkor megpróbálnám vele. Az ismerkedés elején jobb lenne tisztázni ezt szerintem, legalábbis én szeretek tisztán, nyílt lapokkal "játszani".
2018. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha alapból csinos voltál, haj nélkül is lehetsz csinos. Láttad a fekete párducot? Tele volt kopasz nőkkel is szerintem a legtöbb jól nézet ki. Ha tényleg nem fog vissza nőni akkor szerintem gondolkodj el egy tetováláson. Sokat dobhat a látszaton de ez egy személyes vélemény ha esetleg mégse szeretnél parókát, szerintem ebbe is érdemes gondolkodni. A parókád lesz akkor még szerintem az elején közöld a leendő udvarlókkal. Szerintem aki alapból jól nézet ki az parókával, haj nélkül is jól néz ki. Esetleg egy kép a szemek kitakarásával? :x kicsit kíváncsi vagyok.
2018. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

Szia, ne csüggedj! Ez még mindig kisebb gond, ha valaki kövér, ronda, vagy elviselhetetlen személyisége van. Nézheted a jó oldalát is: gyakrabban válthatsz frizurát. Nekem ez így önmagában nem lenne kizáró ok, nem tehetsz róla és egyébként is gondolom egy jó parókával ma már esztétikailag is teljesen kijavítható ez a dolog. Szóval igen, simán találhatsz magadnak párt, ez miatt nem leszel hátrányban.


26/F

2018. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Ja igen, az kimaradt, hogy célszerű az elején ezt tisztázni, mielőtt kényelmetlen lenne a helyzet és befeszülsz azon, hogy mikor jön rá. Elmondod szépen, hogy van egy betegséged és ez ezzel jár.
2018. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Simán találhatsz párt, nem valószínű, hogy ez bármelyik kicsit is értelmes férfinél kizáró ok lenne.
2018. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%
Igen, lehet. Nálam se lenne kizáró ok, én viszont nem kellenék neked, mert csúnya és alacsony vagyok.
2018. jún. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
Engem dús hajú, magas ronda vékony szűzként nem zavarna :D
2018. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

Lehet.

Össze!, de nem kéne a párokat hordanod.

A legelején.

2018. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Én összejönnék. A paróka olyan, mint a rendes haj. Nem zavarna, ha lelkileg és külsőre egyébként tetszik a lány. Ezen ne aggódj, simán lesz párod.

De szerintem is érdemes az elején tisztázni a dolgot.

2018. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!