Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mondjátok el milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondjátok el milyen pasira vágytok. Ha lehet akkor nagyon őszintén. Külsőt, belsőt is. Miért ennyire felszínesek az emberek amúgy?

Figyelt kérdés
Én egy kicsit összezavarodtam fiú létemre,mert a lányok elmondják,hogy milyen fiúra vágynak és közbe meg teljesen más pasikkal jönnek össze.

2018. jún. 3. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Amit hallani akarsz: legyen gazdag, Michael Kors lógjon róla minden irányban, 2015 előtti évjáratú autóba ne üljön, de plusz pont, ha egy 2018-as kiadás van a valaga alatt. Ja, és kondi nélkül még ez sem ér sokat, szóval... Legyen kigyúrt, mint állat. Minden nap sportoljon legalább 3 órát megállás nélkül. Lábnapot nem muszáj tartania, mert a Facebook-ra, Instára selfin úgyis csak a felsőteste fog látszani.


Amit úgysem fogsz elhinni: nem vágyok semmilyenre, mert már megtaláltam az igazit, akivel már az eljegyzést, illetve a házasságot tervezzük.


22/N

2018. jún. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Apukas poci ( most az a divat) , jo illat lehetoleg olyan amire cumi etvagy tamad, fecske alsonemu , szoros lab , laza oltozek , havonta 1xer egy bacardira hivjon meg.
2018. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

22/N és már megtalálta az igazit. Gratulálok. Felteszem 4-5 év és jön a válóper és majd szingli anyukaként kereshetsz magadnak valakit. ^^


A kérdező nyilvánvalóan nem azt kérdezte, hogy milyen pasid van, hanem, hogy milyenre vágysz. Olyan nehéz őszintének lenni még így névtelenül is? Akkor már miért nem a jelen pasidat írod re?... szánalmas...

2018. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó adom......sajna a legtöbb nő komolytalanul keresi a komoly pasit
2018. jún. 3. 21:14
 5/14 anonim ***** válasza:
7%

"Amit úgysem fogsz elhinni: nem vágyok semmilyenre, mert már megtaláltam az igazit,"

Úristen de kínos. :DDDD Töröld a kommented és a felhasználód is azonnal! Milyen prolik léteznek...

2018. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
A lány korszakomból már bőven kinőttem, de engem mindig a rosszfiúk (inkább belsőre, mint külsőre) vonzottak, viszont soha nem mertem eggyel sem kezdeni. :D A párom is nagyjából "jófiú", bár mi egymás mellett már elég sok önbizalmat gyűjtöttünk ahhoz, hogy lazán lesz.rjuk olykor a szabályokat. Úgy látszik, van akinek, ehhez is fel kell nőni... :) Külsőre szerintem kb. átlagos pasik tetszenek.
2018. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Olyanra, aki fel tudja kelteni az érdeklődésem.

Általában a legtöbb embernek van esete, de ez nem jelneti azt, hogy nem tetszhet meg valakinek egy olyan ember, aki nem éppen az esete. Az érzelmeinket nem tudjuk irányítani, ezért van az, hogy néha valaki mégis egy olyan emberrel jön össze, aki elméletileg nem is az esete.

2018. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Amikor bele szeretsz valakibe az nem az eseted , amikor vonzodsz valakihez az fellangolas
2018. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a világért sem bántanálak de jobb onnan közelíteni az ügyet, hogy nem kell mindenkinek az esete legyél..egy nő bőven sok
2018. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos számomra, hogy vonzódjak az illetőhöz. Csak olyan dolgot várok el, amit én szintén nyújtani tudok. Külsőleg fontos számomra a sportos alkat, nem tudnék egy olyan emberrel lenni akivel nem tudnék kirándulni menni vagy sportolni. Az arc, fogak higiéniai állapota. És amit még említenék , ami szintén higiéniai szempont az illat. Számomra az illat is meghatározza a vonzódás kérdését.

Belső tulajdonságként mindenképpen az őszinteséget, korrektséget hoznám föl. A kommunikáció ngyon fontos számomra és nagyon őszinte vagyok ezt elvárom ugyanúgy a másik féltől is. Adjuk meg egymásnak az én időt , amire szerintem mindenkinek szüksége van. Ne kelljen 10 percenként bejelentkeznem hogy éppen mitcsinálok. Féltékenység ne legyen, vagyis a bizalom működjön. Fontos hogy támogassuk egymást. Legyünk egymás társai. Legyen közös érdeklődési kör. Például szeressen utazni , kirándulni . Legyenek céljai az életben és ne csak tengjen lengjen. Legyen határozott. Tudom ezek mind mind olyan dolgok amik klisének hangzanak, de nagyon kevés az az ember aki így is éli a mindennapjait vagy akár így él párkapcsolatban.

2018. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!