Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy a magasabb lányok kevésbé felszínesek?

Figyelt kérdés
Ha végignézek az utcán meg az ismeretségi körömben,nem látok olyat,hogy alacsony lány alacsony fiúval lenne.(Egy kivételt tudok)Az ilyen 160cm vagy az alatti lányok is a 180+-os fiúkra mennek.Akiket látok alacsony fiúkat 165 cm környékén,nekik mindnek magasabb barátnője van.Elég gyakran látok ilyen párt,ahol a lány a magasabb.De én is azt tapasztaltam,hogy a magasabb lányok kedvesebbek velem,míg az alacsonyak elég bunkóak.

2018. febr. 23. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sokszor a cukiság az agyunkra megy.
2018. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Még is mi a felszínesség abba amit összehordtál a kérdésben?
2018. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

utálom a magas trampli lányokat.

mind a tiéd lehet.

2018. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bla-bla.
2018. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ha ez megnyugtat, én bevallom, és vállalom a magam 164 centijével, én nagyon durván felszínes, bunkó, és beképzelt vagyok.
2018. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Én alacsony nő vagyok, és nem tartom magam felszínesnek, csupán azért mert nem szeretnék velem egymagasságú férfit, bár volt ilyen, de lehet a visszautastást szépen is tálalni.
2018. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Én 162 cm magas vagyok és voltam már együtt 165 cm magas és 182 cm magas pasival is. No akkor most kérdés, hogy akkor nem voltam felszínes és a másik esetben igen, vagy lehet, de hangsúlyozom hogy csak lehet, hogy nem a magasság alapján választottam egyiket sem? Hanem más játszott szerepet? Te meg csak a végeredményt látod és ítélkezel, mert olyan rohadtul felszínes vagy? Hm? Lehet???
2018. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A magam 170 centijével nagyon nem ezt tapasztaltam. Életem legnagyobb szexuális sikere - pár másodperces szemezés a buszon - történetesen egy pici csajjal történt, míg 165 fölött a csajok szó szerint, de komolyan szó szerint nem vesznek észre és rám sem pillantanak. 170 fölötti lányok szemében pedig gyakorlatilag megszűnök létezni, mint biológiai életforma.
2018. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
70%

Ez elég nagy butaság.

Én alacsony vagyok, a párom középmagas. Jóval magasabb nálam, de nem mondanám magasnak.

Nem a magassága alapján választottam párt.

A legjobb barátom (fiú) az átlagosnál jóval alacsonyabb. Imádják a nők. Az alacsonyak és a magasak is. Szóval szerintem a magasságnak igen kevés köze van a párválasztáshoz, vagy a felszínességhez.

2018. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy kevésbé tudnak válogatni a náluk magasabbak közül.
2018. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!