Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondoltok egy 23 éves elvált nőről?

Figyelt kérdés
Nincs gyerekem. Jó végzettségem van és el is tartom magamat. 20 éves koromban házasodtam össze az akkori párommal, évek óta együtt voltunk, együtt laktunk. Nem tűnt elhamarkodott döntésnek, de a lényeg, hogy mégis elváltak útjaink. Utólag sem bánom, hogy összeházasodtunk. Férfiak, nektek ez számít, hogy ennyi idősen már egyszer férjnél voltam vagy lényegtelen?

2018. jún. 4. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Akkor számít, ha ezek után már nem akarsz férjhez menni. Akkor előny.

Egyéb esetekben hátrány.

2018. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

van, akinek mindegy; van, akinek nem kell használat után.

van akinek mindegy, hogy együttélés vagy házasság, mert kizárt mind a kettő.

Miért fontos? Ismerkedni akarsz, s kaptál ilyen visszajelzést?

2018. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy egy 23 éves elvált nő.
2018. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

tapasztalatnak nem rossz, de nem ez határozza meg


lehet ez negatív és lehet ez pozitív hatással is rá!

2018. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Számomra ez nem lenne akadály. Az életbe mindenki ho olyan döntést, ami később kiderül, hogy még sem volt annyira jó.
2018. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanazt mint azokról akiknek volt már barátjuk. Nem jobb vagy rosszabb az sem ha már házas volt. Akkor persze más lenne a dolog ha lenne gyerek is, de mint írtad nincs, szóval kb. ugyanaz.
2018. jún. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Miután megismertem, megmondom.
2018. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez alapján nem vonnék le következtetéseket.


Aztán később kiderül, hogy mi volt ennek az oka, ez egy sorozat része vagy egyszeri kivételes eset.

2018. jún. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Bocsi, de nekem kissé megmosolyogtató, konkrétan ez a kép ugrott be a szituról:

[link]

Félre ne érts, nem mintha siránkoznál, mint a képen, vagy elítélnélek (nem sok jogom lenne hozzá), csak ez a “23 évesen elvált” nekem ugyanez a kategória... olyan kis megmosolyogtató.

Mindenesetre nem gondolom kizáró oknak, és mint mondtam, nem is török pálcát feletted.

2018. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Ahogyan leirtad, szamomra egyaltalan nem csökkentene az eselyeidet.


Akkor jelentene hatranyt, ha egy vagy több indok miatt hazasodtal volna az alabbiakbol: Szülöi nyomasra, anyagi okok miatt, unalom, naivitas...


Az, hogy nem bantad meg, pedig csak akkor jelentene gondot, ha meg mindig öt tartanad eleted nagy szerelmenek. De az, hogy valakivel boldog voltal, de rajöttetek, hogy mar nem ugyanoda tart az utatok, egy erett gondolkodasra vall.

2018. jún. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!