Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalt ajánlod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalt ajánlod?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el társat keresni, szeretnék minden lehetőséget IS kihasználni. Fontos, hogy az oldal ne teljesen

pénz orientált legyen, nem szeretnék kamu profilokkal beszélni. Komoly kapcsolatot keresek egy intelligens, jó humorú nő személyében, aki kinőtte a játszmákat és szimpatikus fotó/pár mondat után benne van a találkában. Minden segítő választ és tapasztalatot köszönök! 28/F



2018. jún. 5. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én az elsőtalálkozás.hu-t javaslom. Teljesen ingyenes és egyre népszerűbb.
2018. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Mi Randivonalon találtuk meg egymást 3 évvel ezelőtt.

Szűrni kell persze. (L/24)

2018. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
randimaskepp.hu Nem kifejezetten társkereső, így kicsit komolyabb mint a többi.
2018. jún. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Egyiket sem, két okból:

1. férfi vagy - társkeresőn kb. tízszer annyi a férfi, mint a nő, így csak a tökéletes külsejű férfiak reménykedhetnek abban, hogy egyáltalán visszaír nekik valaki

2. intelligens nő kell, aki kinőtte a játszmákat - társkeresőn nincs intelligens nő, olyan pedig az egész világon nincs, aki kinőtte a játszmákat

2018. jún. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Randivonalat ha jól használják nagyon hasznos párosító algoritmusaik vannak, de ehhez őszintén kell kitölteni a profil 100% ra. Az a 2900 forint sem sok.


Tegyél fel egy két normális képet. Ha lehet ingeb is és pólóban is ha srác vagy. Ha lány akkor inkább rövid ruhában vagy valami szép blúz és farmer.


Első levélnél írd meg ki vagy, neved foglakozásod, hobbid és esetleg még egy két dolog és hogy miért írtál. pl. szimpatikusnak találod és szeretnéd jobban megismerni.


Aki itt van társat keres és azért van ott, hogy azt keressen persze akadhat egy két kivétel de ezt figyelembe kell venni. Szerintem it feleslegesek a trükkök, a lényeg, hogy hogy tudj magadról írni valamit, az alapot és kész. Látszódjon, hogy nem csak odaböksz valamit.


Alig egy hete vagyok fent srácként úgy, hogy még nem olt nőm... pedig már 30 fele járok, nem vagyok gazdag csak egy átlagos programozó. De már randiztam egyet onnan és 3 másik csaj kezdeményezett beszélgetést. igaz mindenki 30 +/- 1-2 év.

2018. jún. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Bocsánat a véleményért, de én egyiket sem. Már csak a személyes ismerkedésben hiszek...
2018. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Az a helyzet srácok, hogy már én sem hiszek a társkeresőkben. Ma már szerintem teljesen degenerált lett, és normális berkeken belül mindenki nagyjából egyetért azzal, hogy ott normális ember nem nagyon van, így fel sem regisztrálunk...
2018. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5-ös!

Jó ilyet olvasni, sikerüljön:)

Mi is a Randivonalon jöttünk össze, amúgy meg az életben nem találkoztunk volna.

3 éve találkoztunk, ősszel esküvő:)

Lehet, beképzelten hangzik, de én úgy érzem, mindkettőnkért kár lett volna, ha nem EGYMÁST találjuk meg.

Nem kell elvetni a netes társkeresést.

2018. jún. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, így akkor van miből szemeznem. :)
2018. jún. 5. 21:24
 10/11 anonim válasza:

A Randi másképp-et felejtsétek el! Abszolút nem működik! Egy undorító aljas lehúzás az egész!

A másik oldal meg amitől óvva intek mindenkit, az a szép vagy.hu, egy undorító, fasiszta, diszkriminatív oldal, ahol csak az lehet boldog, aki szép!

2019. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!