Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tettem ki képet magamról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettem ki képet magamról tinderen mégse akar senki se ismerkedni velem, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
annyi lányt lájkoltam pedig meg huztam jobbra hogy az már nem igaz. igaz a képet még csak tegnap tettem ki. 25F

2018. febr. 4. 14:55
1 2
 1/11 Ollókezű Edward ***** válasza:
Nem tetszel senkinek valószínűleg. Amúgy nézném a képet, amit kitettél, linkeld be, vagy küldd el privátban.
2018. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előnytelen a fotód?
2018. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mutasd a kepet. Igy lattatlanban nem lehet tanacsot adni.

N

2018. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egy átlagos képet raktam ki, annyibol elönytelen hogy a telefonom elölapi kamerája igencsak gyenge ezért nem olyan jó a kép minösége mint más emberek képének. De azért simán látni a lényeget, csak nem profi foto, itt nem szeretném szétkuldozgetni a fotom, köszi.
2018. febr. 4. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha te tisztában lennék azzal, hogy minden egyes nőre hány férfi jut a Tinderen, fel sem merülne benned ez a kérdés. Egyrészt makulátlan külsővel kell rendelkezned, tökéletes fényképekkel, amin nem csak az látszik, mennyire jól nézzel ki, hanem hogy érdekes/izgalmas életet élsz, társasági ember vagy és van pénzed is. Ebből mi teljesül a béna előlapi kamerás képedből, amit tegnap raktál ki?
2018. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem tinderezem, de azért ez az egy nap, nem tűnik túl soknak.
2018. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy, akárcsak a vaterán ha "árulsz" valamit, a kep minősége is sokat számíthat.
2018. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos. Egy nap semmi. En voltam fent, uj telora nem raktam mar fel, es honapokig aktivnak mutatott. A lajkolt csajok fele mar talan nem is hasznalja a Tindert.
2018. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy.
2018. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, pajti, nagyon hamar meg fogod tanulni, hogy a tinderre nem érdemes alapozni.


Az az érdekes a tinderben, hogy mivel rengeteg adattal szolgál, nagyon jól le lehet statisztikailag követni, hogy hogy működik a párkeresés.


Van egy kísérlet a youtube-on, ahol egy szépfiú meg egy csinos lány képével csináltak ezer-ezer jobbra húzást. Az eredmény: a nőknek 2,5-szer több matchük és 13-szor annyi kapott üzenetük volt, mint a férfiaknak.


A nők állítólag a férfiak 85%-át eleve elutasítják. Nekem a tinderrel nincs sok jó tapasztalatom: feltettem a legjobb képem és a legjobb dumám, majd fél év használat után 4 (!) lánnyal találkoztam. Miközben match-em több száz volt. Szóval az még egy dolog, hogy ne számíts arra, hogy sok egyezésed lesz (egy hét alatt 2-3 fiúként szerintem már nem rossz), de még a match és a találkozás között is van egy irdatlan nagy szakadék. Én az elmúlt napokban összekerültem vagy 7-8 lánnyal. Tudod hánnyal beszélek abból most? Eggyel se. Mind eltűnik max. 3 napon belül. A tinder ilyen. Nem benned van a hiba. A csajok legtöbbje "fogalma sincs, miért" van fenn, ők "csak nézelődnek". Kb. olyan ez, mint a diszkóban, ahol mindenki csak táncolni ment a barátnőivel. (Táncoljatok otthon, b***zátok meg. Minek ahhoz diszkó?) Úgyhogy ne gondolj úgy a tinderre, mint az olcsó megoldásra a fiatal fiúk ismerkedési problémáira. Nincs olcsó megoldás. El kell érned, hogy emelkedjen a társasági státuszod. Amiben jó vagy, abban még jobbá kell válnod, és minél többször kell menni baráti társaságba, ahol sok lány van, és minél inkább meg kell mutatnod magad.


Ha meg nem hiszel nekem, próbálj ki nyugodtan két dolgot: csinálj egy kamuprofilt valami modellfiú vagy "hot douchebag" képével, meglátod, mennyivel több lájkod lesz (kb. ez az a szint, ami a lányok érdeklődését már maguktól is felkelti). Ha még szemléletesebb eredményt akarsz, csinálj női kamuprofilokat. Nagyon hamar nyilvánvalóvá fog válni a kereslet-kínálat egyenlőtlensége.

2018. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!