Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki a nőknél, ha egy férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nőknél, ha egy férfinek gáz spray van és azzal védi magát?

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell mutogatni mindenkinek. Nekem például késem van és én sem hadonászok vele.
2018. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%

Nâlam kés vagy vipera van, ha úgy van.

31/f

2018. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen! Minden pasi tökéletesen megkoreografált mozdulatokkal karatézzon le 3db 100 kilós hústornyot, mint az akciófilmekben, különben a nő puhánynak fogja tartani... :D
2018. jún. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy nőt vlsz az fogja érdekelni, hogy őt hogy véded meg, nem magadat...
2018. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Azért lettem lepontozva, mert a vipera illegális? Oké, a kedvetekért kiváltom 40 centi metetesszár+3 csavar kombóval :p

31/f

2018. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5 gyakorlókard legális, csak kicsit feltűnő:D

De végülis jópár csontot eltörhetsz vele, ha ügyes vagy akár meg is ölhetsz valakit.

2018. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ostor lab-kez ennel tobb nem kell..
2018. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

nah ez tényleg kiszámíthatatlan a nőknél.

mert pl ha azt látja a nő,hogy a kötekedőt úgy lezúzod,hogy besza-rik-behugyozik,akkor-

1.az egyik típus azt fogja mondani,hogy brutális elmebeteg vagy,az ilyen dolgokat nem így kell elintézni.

szegény olyan szinten nem él a való világban,hogy el is hiszi amit mond és fel sem fogja,hogy nagyon komoly,akár életveszélyes fenyegetettség lett ebben a formában felfüggesztve.

2.ez a típus meg érti hogy itt nem volt mit tenni,lépni kellett mielőtt elfajul komolyabbra.

nem dicsér,nem is tetszik neki,de elismeri hogy férfias és szükséges lépés volt.

3.ennek a típusnak meg úgy bejön hogy ekkora alfa vagy,hogy már a kocsiban előveszi a farkadat mert felpezsdül a vére az ilyesmitől és zubog benne az adrenalin a látottaktól.

ahogy én észrevettem ez a 3 lehetőség van amivel szoktak reagálni a nők ilyesmire.

2018. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Exemnek is van viperája, Avason ajánlott is, este jár haza munkából.

Ebben nem tudom mi a durva.

2018. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69% Vagy csak hidegen hagy.
2018. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!