Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi miért érzi magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért érzi magát férfinek attól, hogy küzdhet egy nőért?

Figyelt kérdés

2018. máj. 1. 09:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha a nőnél nem működik a "kémia".
2018. máj. 1. 09:37
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Egy egyértelmű lepattintás után tovább nyomulni zaklatás.


Érett, értelmes férfi nem fut olyan szekér utan, ami nem veszi fel.

2018. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj, hogy találkoztam olyan nővel, aki elvárja. De miért is csodálkozunk ezen? :D
2018. máj. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Én nem érzem ettől magam annak. Mondjuk lehet, hogy azért, mert nagyjából 99%-os az elutasítási rátám.
2018. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem elég szomorú ha egy nőért “küzdeni” kell

Ez csak a nyálas gusztustalan romantikus könyvekben filmekben “menő”

Való életben gaz

Az a normális ha mind a két fel egyenlően akarja egymast és tesz is érte

Nem csak a ferfiak dolga hogy ő csinálja tegyen érte hozza össze

Két fel kell ehez

Amelyik nő után futni kell az nem is akarja igazán azt a férfit

Kamu keretem magam szokástol meg rosszul vagyok sok nő csinálja

2018. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Küzdjön a rosseb, akkor inkább maradok egyedül. Egy bizonyos határig még oké, ha valaki nem ugrik rögtön az ölembe, de ha a másik fél semmit nem tesz azért, hogy kialakuljon valami, az már régen rossz. Én azt tapasztaltam, hogy ha egy nő egy bizonyos idő után sem hajlandó engedni, akkor vagy nem kellek neki, vagy beképzelt, és csak egónövelésre megy, vagy annyira élhetetlen, hogy még ő maga sem tudja, mit is akar.
2018. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Több köze van a becsapáshoz, mint a harchoz mindkét részről, ahogy én tapasztaltam eddig.

31/f

2018. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Én biztos nem. Nem éri meg olyan szekér után rohanni, amely nem vesz fel. Én attól érzem magam férfinak, ha érzem, hogy a nő is akar engem.


Ne általánosíts!

2018. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom... én akkor érzem igazán férfinak magam, ha minden tőlem telhetőt megadhatok annak, akivel kölcsönösen szeretjük egymást, és nem attól, ha erőltetem azt, ami nem működik, bízva benne, hogy talán szánalomból szétteszi a lábát...
2018. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez tipikusan olyan hülyeség, amit nők találtak ki azért, hogy nekik ne kelljen tenniük semmit.
2018. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!