Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő hogy jelezhet a férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő hogy jelezhet a férfinek, hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés
Az udvarlás a férfi dolga. De manapság nem ciki ha a nő kezdeményez. De hogyan? Egy nő hogy mutathatja ki finoman a szándékait? Milyen jeleket küldhet, mik a lehetőségek? Teljesen tanácstalan vagyok. 20L
2018. ápr. 25. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%

HOGY GARGALIZÁLNÁTOK HURKAZSÍRRAL MÁR CSAJOK !!!!!

Nem kell kezdeményeznetek, hanem fogadni az udvarlást. Progresszíven.

31/f

2018. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Az udvarlás akkor volt a férfi dolog, amikor UDVARLÁS még létezett: járni a családhoz, bevágódni az apósjelöltnél, elérni, hogy hozzáadja a lányt, stb...

Ilyen nincs. Jobb esetben kölcsönös randevúzás van. Épp úgy kezdeményezhetsz, senki sem tiltja, nem ciki és nem leszel tőle nyomulós lotyó sem. Ne küldözgess jeleket, mert azt senki se érti, ha csavargatod a hajad meg rebegteted a szempillád.

2018. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

"Szia! Van kedved meginni valamit?"

A jeleket meg felejtsük már el.

2018. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Általában a szemezés kezdésnek igen jó, mosolyogj amikor szemezel vele. Aztán a szemöldököt ha "megrántod" miközben szemeztek az például kifejezetten hatásos tud lenni.
2018. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

"Az udvarlás a férfi dolga."


A konyhai és a takarítás munka meg a nő dolga.


Vagyis várj! Nem léptünk már ezen a marhaságon túl vagy 50-60 éve?

2018. ápr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 schamuelson ***** válasza:
61%
A nő is bókolhat. Dicsérd meg a humorérzékét, férfias fellépését, vagy amit pozitívnak látsz benne. Ha nem teljesen ismeretlen - azaz napi kapcsolatban vagytok -, akkor apró érintések, hozzáérések tehetik egyértelművé a bókjaidat. De ne már egy vénembernek kelljen női praktikákra tanítania egy fiatal nőt! :) Ha végképp nem megy, akkor pár trükköt még elárulok, amit megfigyeltem veled egykorúaknál.
2018. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Ejtsd le előtte a zsebkendődet :-)


Na de viccen kívül: a "jeleket" a férfiak többsége egyszerűen NEM veszi észre. Muszáj egyértelműnek lenni - de nem nyomulósnak! A legjobb, ha beszélgetésbe elegyedsz vele valami egyszerű, hétköznapi témáról, aztán ha erre nyitott, akkor a többi már adja magát. Ha ezen már túl vagy, akkor jöhetnek a "véletlen" érintések, hosszan a szemébe nézés, csipkelődések, beszélgetés "forróbb" témákról... a lényeg, hogy érezze, hogy nem csak barátkozni akarsz vele. Ha szerencséd van, akkor ezen a ponton már ő fog lépni, de ha nem, akkor az se para, ha mondjuk te hívod el őt valahová.

Remélem, segítettem!

2018. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: "Na de viccen kívül: a "jeleket" a férfiak többsége egyszerűen NEM veszi észre."

Hogyne vennénk észre őket? Azt nem tudjuk csak eldönteni, hogy valóban jelek vagy csak szimpla hétköznapi kedvesség. Ha szembe jön velem egy csaj és "szemez" velem, az 1000 dolog miatt lehet. De nyugodtan bedobhatod a jelek témakört egy társaságban. Még a csajok sem fognak egyetérteni abban, hogy akkor mi számít jelnek és mi nem.

2018. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Én inkább úgy mondom, hogy ez nem eldöntendő kérdés, hanem egyértelmű. Kell, hogy jelezze.


Azt még ne vegyük már kezdeményezésnek, sem udvarlasnak, hogy ramosolyogsz egy férfira és tartod vele a szemkontaktust. Kezdemenyezes az amikor te magad nyíltan és direktben odamesz valakihez, hogy tudasd vele a vonzalmadat.

2018. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt olvasom, hogy dicsér a lány, vagy bókol, vagy váratlanul hozzádér, csábos kacsintást tesz, stb. Na most nálam ez van az új kolléganőnél. Közöttünk kb. 20 év van. Ő komoly kapcsolatban van. Egyetlen szóval sem mondta, hogy menjünk el valahova és nem is akarja. Imád kacérkodni és ezt én is szeretem. De ennyi. Tehát ezt is valaki félreértheti. Néha már én is úgy vagyok vele, hogy a következő pillanatban irodaszex lesz belőle.
2018. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!