Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek hány évesen esett először le, hogy a nők nem a kedves, aranyos, vicces pasikra buknak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 11:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
4%
Ez nem igaz. Vannak nagyon szépen megfogalmazott, tisztelettudó kérdések.
2018. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
74%

Én kedves aranyos jó humorú vagyok. Rám buknak. Sose volt gond a párkapcsolat. Csak akkor nem volt nőm ha nem akartam.


De a kedves aranyos vicces nagyon kevés a csajozáshoz. Ha nem vagy FÉRFI lehetsz akármilyen srác, pali, pasi, csávó, akkor is csak kispályán játszol.

2018. jún. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
75%
Ezek jó tulajdonságok, szeretik is.
2018. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
31%
Nőként én olyan 16-17 évesen jöttem rá, hogy nem a "kedves, aranyos, vicces" pasikra bukom. Azért, mert a legtöbbjük egy papucs, akinek minden gondolata körülöttem forog, mindenben egyetért velem, mindent dicsér rajtam, minden lélegzetvételével az én kedvemben jár. Ismertem ilyen férfit (inkább fiút), már akkor is szarul éreztem magam amiatt, hogy szinte istennőként tekint rám, az ő személyisége megszűnik a kapcsolatban. Nincs ilyen emberekre szükségem, nem vagyok önbizalomhiányos, hogy folyamatosan az egómat növelje valaki. Nem vagyok domináns személyiség, hogy egy "kedves, aranyos", emellett a legtöbb esetben gyenge és alárendelt személyiségű pasit pátyolgassak vagy bármi élvezetet találjak abban, ha valaki behódol nekem. Igénylem, hogy a társamnak is erős személyisége legyen, partnerek legyünk minden téren, szükség esetén néha odamondjon nekem dolgokat, ahogy én is neki.
2018. jún. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
29%
22 évesen megszámlálhatatlan pofára esés után.
2018. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
71%

A 14-es telibe talált:

Az aranoys, kedves vicces legtöbbször azt jelenti: éretlen, alárendlet, önbizalom-hiányos, papucs.


Ha kedves, aranyos, jó humorú és mellette férfi, egyéniség, határozott akkor bármelyik nőnek bejön.

2018. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
78%
Hányni tudnék az ilyen sablonszövegektől.
2018. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
25%

Már kb. a gimiben tudtomra adták a nők, hogy semmilyen kedvesség, törődés, odafigyelés, tisztelettudó viselkedés nem segít, ha alapból nem jössz be egy nőnek, leginkább külsőre.


A másikra később jöttem rá, hogy a nőknek nagyon nem kellenek az odaadóan szerető férfiak, de nagyon nem. Férfi logikával érthetetlen módon valamiért nekik a velük rosszul bánó, érzelmileg elérhetetlen férfiak kellenek, akik után tudnak rohanni. Azóta én is megváltoztam, direkt rosszabbul bánok a nőkkel, annak ellenére, hogy nekem sem esik jól, de valamiért ez így működik. Szomorú, de ez a helyzet, a nők maguk ellen dolgoznak.

2018. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
21%
Már 10 éves korom körül éreztem, hogy a nagydumás, senkiházi, ripacskodó, nyomulós bunkó alfahím kölykökre buknak a lányok engem pedig, az érzelmes, intelligens, empatikus és kedves, természetes személyiségű fiút a semmibe vesznek és pun**nak bélyegeznek.
2018. jún. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
21%
Mit vársz tőlük? Ezzel magyarázzák, hogy miért üti őket a "nagy" férfi és miért veszi őket egy utolsó rongynak.
2018. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!