Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek hány évesen esett először le, hogy a nők nem a kedves, aranyos, vicces pasikra buknak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 11:44
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Soha mert én bukom rájuk.
2018. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
90%

Én az ilyenekre buktam mindig is, de csak akkor, ha jól is néztek ki.

Viszont, azok a srácok, akik azt állítják, hogy azért nem kellenek senkinek, mert túl kedvesek, aranyosak, kivétel nélkül mind undorító személyiségűek a tapasztalataim szerint.

2018. jún. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
90%

Ahány "kedves, aranyos, vicces pasi" ismerősöm csak van, mindnek van kapcsolata. Mondjuk ők TÉNYLEG ilyenek, nem csak promózzák magukról.

Azt már megtanultam, hogy ha egy pasi aranyosnak hívja magát, akkor le kell lépni, mert még SOHA nem találkoztam olyan férfival, aki magára ezt mondta volna, ÉS valóban ilyen lett volna, általában aki ezt mondja, az valami passzív-agresszív követelőző komplexusos szerencsétlen volt, aki ezzel a kamuval akarta rámtukmálni magát.


A másik gond az szokott lenni, ha a pasi azt hiszi, hogy ez a 3 tulajdonság elég. Kell, de nem elég. Kicsit fura példa, de ezek kb olyanok mint a spagettitészta - kell a jó spagettihez, az az alapja, de ki a fene akar már szósz nélküli üres tésztát enni? Ezekhez még kell társulnia olyan tulajdonságoknak, amik vonzóak a másik számára.

2018. jún. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
19%

Gimiben már kezdett tisztulni a kép, egyetemen teljesen leesett. Azóta nincs igazán társkeresési problémám.


Azt meg nem vágom, hogy egyes elmebeteg nők itt miért akadnak ki a témán és csinálnak valami önérzetes szabadságharcot a dologból. Ha nekik az aranyos és kedves pasik jönnek be, akkor ugráljanak maguk körül örömükben és lapozzanak. A kérdés a férfiaknak szólt. Aki analfabéta, az mit keres az oldalon?

Az meg kész röhej, hogy egyesek egy másfél soros kérdés alapján komolyan azt hiszik, hogy a kérdező személyiségéről alkottak egy reális képet. Az pedig egyenesen undorító, hogy miközben néhányan kiakadnak a nőket ért általánosításokon, lazán idevágnak pár általánosítást a férfiakkal szemben. Kb. mintha felköpnének az égbe és aláállnának...

Az a logikai mindfuck is vicc, hogy aki magára azt mondja, hogy aranyos, az nem aranyos. Ha valakire a környezetében mindenki azt mondja, hogy aranyos, akkor az illető mégis hogy jellemezze magát? Bunkónak?

2018. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
69%

Nem rájuk buknak? :O Akkor nem értem, hogy voltak 16 éves koromtól szinte folyamatosan barátnőim. Igaz, senkinek nem tettem magam szolgájává meg nem kedveskedtem hasvakarásért (erre egy barátnőm mondta, hogy ilyen "szeretetk urvák" ezek az emberek), de enyhén szólva nem a külsőm volt meg a pénzem, ami miatt bárkinél sikerem volt, ugyanis a genetikám és az állásom sem olyan, amiből túl sokat ki lehetne hozni (igyekszem azért persze).


Ti, akik itt szépen szólva is hisztiztek, nem vagytok sem kedvesek, sem aranyosak, sem viccesek. Csak kétségbeesettek, akik ezeket a tulajdonságokat el tudják játszani egy nő felszedése érdekében, ezzel is palástolva azt a végtelen önbizalomhiányt és önzőséget, ami bennetek lapul egy nő mellett.

2018. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
95%

#24

"Az a logikai mindfuck is vicc, hogy aki magára azt mondja, hogy aranyos, az nem aranyos. Ha valakire a környezetében mindenki azt mondja, hogy aranyos, akkor az illető mégis hogy jellemezze magát? Bunkónak?"

Miért kéne jellemezni magát, egyáltalán akárhogy? Viselkedjen velem úgy, ahogy gondolja, és majd én eldöntöm, hogy szerintem ő kedves-e vagy sem. A párom pl haláli aranyos, és nagyon kedves, sose mondta magára egyiket se, mert minek? Ha tényleg az, akkor majd úgyis észreveszem, ha meg nem az, akkor minek kamuzzon?

Épp ez az, hogy ha valaki kényszert érez, hogy elújságolja, hogy ő bizony micsoda cukifalat, akkor egyből felmerül bennem ez, hogy miért kell küln elmondani, miért nem mutatja akkor ki?

Én se állok le promózni magam, hogy okos vagyok, meg aranyos, meg türelmes, blablabla. Majd ha megismerkedek valakivel, akkor ő eldönti magának, hogy szerinte milyen vagyok. Tök fölösleges magamra jelzőet aggatnom, úgyis másnak látom magam belülről, úgyis más és más embereknek mást és mást jelentenek különböző jelzők, meg úgyis előjönnek a tulajdonságaim előbb-utóbb, miért kéne külön szóban a másik orra alá dörgölni? :D

2018. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
37%

#26: "Miért kéne jellemezni magát, egyáltalán akárhogy?"

Nézzünk meg egy alapvető esetet, amikor Pistike nem talál barátnőt, ezért Rozika szeretne vele a témáról beszélgetni és tanácsot adni:

Pistike: Nem megy a csajozás, biztos van velem valami gond.

Rozika: Uh, adok pár tanácsot. Hogy szoktál viselkedni a lányokkal, hogy jellemeznéd magad?

Pistike: Nem válaszolok, mermérkéne' magam jellemezni.


Néha tényleg úgy érzem, hogy egyes felnőtt emberekből tényleg hiányzik mindenféle logika. Miért kéne jellemezni magát egy embernek? Miért, szerinted, ha valaki nem jellemzi magát, akkor mégis hogy beszélgessünk a társkeresési problémáiról? Szopjuk ki a kisujjunkból, hogy milyen?


"Épp ez az, hogy ha valaki kényszert érez, hogy elújságolja, hogy ő bizony micsoda cukifalat, akkor egyből felmerül bennem ez, hogy miért kell küln elmondani, miért nem mutatja akkor ki?"

Ez alapján az általam pl. neten megismert nők többsége egy gyökér, mert bemutatkozáskor sokan kezdték úgy, hogy kedvesek. Igazából ők tényleg kedvesek voltak és ezért jellemezték magukat így.


Az, hogy sokan arról panaszkodnak, hogy kedvesek és mégsem kellenek senkinek, azért van, mert egy csomóan a szájukba rágják, hogy a lányok a kedves srácokat bírják. Aztán megmondják nekik, hogy ők kedvesek, DE mégis repülnek sorozatosan a friendzone-ba. Nem kéne idióta tanácsokat adni és nem lennének ilyen kérdések. Az is elég sokatmondó, hogy egy csomóan lepontozták azokat a válaszokat, ahol nők beismerték, hogy igen, nekik nem egy cukifalat srác kell.

2018. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

#27

Na állj. Te mégis miről beszélsz? :D


"Miért, szerinted, ha valaki nem jellemzi magát, akkor mégis hogy beszélgessünk a társkeresési problémáiról?"

Miért kéne nekem annak a pasinak a társkeresési problémáiról beszélgetni, aki fel akar szedni épp??


Nyilván nem arra gondolok, hogy ha ide névtelenül kiírok egy kérdést, hogy x meg y meg z vagyok, ez a bajom, mit csinálhatnék?, hanem ismerkedés közben. Volt pasi, aki ezzel a dumával akart felszedni, hogy ő milyen kedves (spoiler: nem volt az), én ezekre gondoltam.

2018. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

#28: "Miért kéne nekem annak a pasinak a társkeresési problémáiról beszélgetni, aki fel akar szedni épp??"

Hogy jön ide az, hogy ki akar felszedni? Nézz balra és olvasd el, hogy melyik kategóriában vagy. Nem rólad írtam a példát, csak vártam, hogy talán leesik, de úgy tűnik, hogy csodát vártam... Tényleg fuck logic a helyzet.


"Volt pasi, aki ezzel a dumával akart felszedni, hogy ő milyen kedves (spoiler: nem volt az), én ezekre gondoltam."

Pasiként pedig minden lánytól ezt a szöveget hallom. (Spoiler: Többségében kedvesek, csak buták.)

2018. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

#29

"Hogy jön ide az, hogy ki akar felszedni?"

Olvasd már el, amit írtam az első válaszomban (#23), te jó ég! Ha a szövegértés se megy, úgy hogy akarsz vitázni?

2018. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!