Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, miért mondanátok le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért mondanátok le egy harmadik randit két jól sikerült randi után? A számoknak nem kell pontosnak lennie.

Figyelt kérdés
Lányok! Voltatok olyan helyzetben, hogy egy pasival volt két nagyon jól sikerült randitok (vagy kb. ennyi), jó volt a beszélgetés, a hangulat, heves csók csata volt (amibe ti is beleadtatok mindent), de aztán valami oknál fogva visszavetettek és elvesztették az érdeklődést? Én valahogy így érzem most magam a másik oldalról (pasi vagyok). Eléggé érdekes módon mondta le a harmadik randit.
2018. jún. 7. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Gondolom ő az a lány, aki megsérült spinning közben, csak a te kis agyad nem fogja ezt fel normális kifogásként, miközben nagyon is az. Bár ha elküldted neki az előző kérdésben szereplő rinyád, akkor azzal simán kiölhetted a lelkesedést, teljes joggal küldene el ezután.

2018. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmm, nem ez egy teljesen más eset, de van hasonlóság.
2018. jún. 7. 16:23
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
A csajod megsérült spining edzés közben..ja ,h neked nem szóltunk? bocsesz :D
2018. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a harmadikat lemondtam, az első kettőben sem voltam biztos. Pont a minap volt két ilyen esetem, nagyjából a harmadiknál mondtam azt, hogy ez nekem nem megy.


Az egyiknél nagyon édes volt a srác, nagyon körültekintő és kedves, mikor megismertem, akkor is segítőkész volt, szóval röstellem bevallani, de nem tudtam rá nemet mondani és úgy voltam vele, hogy majd meglátjuk, mi sül ki belőle. Aztán annyira túlbuzgó volt, mindenhova meghívott, mindig nyaggatott, hogy mikor találkozunk (nekem nem állapot az ismerkedés elején a heti 4-5 randi, ez nekem sok volt), meg mindenhova el akart vinni, túl"szeretett" és úgy voltam vele, hogy minél többet csinálja ezt, annál jobban taszít, mert nekem még időm sem volt kialakítani magamban valami érzelmet és már túl közel akar hozzám kerülni, másrészt minél jobban belemegyünk, annál több energiát, időt, pénzt fordít rám és ezt nekem a lelkismeretem már nem bírta és inkább lezártam azzal, hogy erre én most nem vagyok alkalmas és nagyon sajnálom, de ne pazaroljon rám ennyi mindent. Szabályosan szükségem volt levegőre ezután a srác után, pedig nem is jártunk. Megfojtott kicsit.


A másik esetben meg pont az ellenkezője. Találkoztunk a sráccal, nagyon jól éreztük magunkat, minden klassz volt, ő már elsőre is megfogott... De úgy kinyírta bennem a szimpátiát ezzel a "nem érek rá, dolgoznom kell" mentalitásával, mint a huzat. Félre ne értsetek, szeretem a szorgalmas embereket, de mikor valaki kényszeresen túlpörgeti magát, meg "majd írok, most sok a megrendelőm" meg ilyenek, akkor úgy vagyok vele, hogy ember, én nem fogok időpontot kérni a titkárnődtől. Írtam neki valamikor a második randi után, hogy mikor ér rá legközelebb, akkor mondta, hogy nem tudja, mert sok a munkája. Előtte is ritkán írt nekem, de viszonylag kölcsönösen kerestük egymást. Nos, azóta egy betűt sem kaptam, ennek 5 napja. Nem látom értelmét megvárni, amíg őnagysága méltóztat egy szóra, ezért inkább elkönyveltem ezt egy burkolt nemnek és úgy vagyok vele, hogy most már hiába ír, nem sok kedvem maradt (közel nulla) vele folytatni ezt.


Alapjábavéve itt és a legtöbb esetben azért hagyom abba az illetővel a randizgatást, mert nem érzem mellette magam biztonságban vagy nyugodtnak. Az első srácnál ez az érzés azért nem volt meg, mert sürgetve éreztem magam és túl nagy elvárásokat támasztottak elém túl hamar, amiket érzelmeimből adódóan nem tudtam nyújtani még, a másiknál meg ez a ritkán írok, nem érek rá cicózás (akár taktika, akár igaz) volt az, amivel úgy voltam, hogy békésebb nekem az életem egyedül, mikor nem kell azon agyalnom, hogy vajon számíthatok-e a másikra vagy nem, ártok-e a másiknak vagy nem.

2018. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet, ugyanúgy nem látunk a fejébe, ahogy te, ráadásul mi nem is voltunk az első két randin. Lehet idő kell neki, mert gyorsan haladtatok, lehet bizonytalan, lehet szimplán nem ér rá, akármi.


A 4-es jó dolgokat írt, bár nem tudom pontosan hogy kapcsolódik ide. Mindenesetre pont kifogta a két végletet, ami mind a férfinak, mind a nőnek nagyon taszító. Ha az egyik fél túl sokat vagy túl keveset ad bele az ismerkedésbe (és a párkapcsolatba is), a másik szenvedni fog - vagy a kötődés hiánya miatt, vagy mert úgy érzi megfojtják. Nekem is az a tanácsom, hogy az ember legyen magával elégedett, legyen egyensúlyban és ne a partnertől várja, hogy majd megváltja. Hogy visszakanyarodjak ide, pl. nem izgulnék ennyire a harmadik randi miatt, valami oka biztos volt, hogy lemondta.


Várj kicsit, adj neki teret és időt, aztán beszélj vele arról, hogy mit érez most, mi miatt gondolkozik, hisz az őszinteség és a bizalom is fontos. Majd alakul valahogy, nem kell görcsölni.

2018. jún. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 peca1000 ***** válasza:

Szerintem kicsit túltoltad, sok voltál a lánynak.


A smárolással vártam a 2. 3. randiig, és azt is ésszel.


Legközelebb kicsit visszaveszel, és lesz több randi is.

2018. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Túlzottan akaszkodott, nagyon siettette a dolgokat, rendre megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője, online is hivatalossá akarta tenni a dolgokat. Megmondtam neki, az első ilyesminél, hogy ez nekem sok. Nagyon szimpatikus de hagyjuk alakulni a dolgokat. Mire hazaértem már írta megint, hogy de ugye lennék a barátnője. Végül inkább elbúcsúztam tőle.
2018. jún. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet:

- túl romantikus voltál

- megmutatott a barátnőinek, és nekik nem jöttél be

- talált egy nálad jobb képű pasit

- csak szórakozott veled

- valamibe, amit mondtál, beleképzelt olyasmit, amit te sosem gondoltál

- stb.

2018. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Velem tortent mar, hogy 3 viszonylag jol sikerult randi utan felhivtam a sracot, hogy ugy dontottem, nem szeretnek vele tobbszor talalkozni. Jo beszelgetopartner volt, kellemes hangulat, vonzo volt,viszont ugy ereztem,nem tudok rajta kiigazodni, meg zavart, hogy mindent magmnak fizettem a randin egy sutin kivul, ha leesett valamim,nem ugrott hogy felvegye, kicsit illemtudatlannak tunt, azonkivul nagy volt koztunk a tavolsag is, nem gondoltam, hogy feladna a jovoben a felepitett eletet miattam. Szoval felhivtam, elmondtam, hogy ne haragudjon, sajnalom, de ez nekem nem megy, es nem latom ertelmet tobbet talalkozni.


Ezutan egy 3 oras oszinte beszegetes kovetkezett, atertekeltem a rola alkotott kepet, tobb mint egy eve egy part alkotunk, nemreg hozzam koltozott, e szivem melyebol szeretem, ugy erzem, ez kolcsonos.

2018. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En pont nemregiben mondtam le egy harmadik randit. Egyszerüen hianyzott valami.
2018. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!