Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden (átlagos fiatal) nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden (átlagos fiatal) nőnek van "katonája"?

Figyelt kérdés
Akik férfiak, nem feltétlenül csak a pasijuk, aki lehet egy férfibarát, unokatestvér stb, aki védi őket azoktól a próbálkozó férfiaktól, akik a visszautasítás ellenére is nyomulnak.

2018. jún. 7. 19:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nincs. :D

Na bumm.

2018. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyenem. Elég felnőttnek érzem magam ahhoz, hogy egyedül is lekoptassak valakit, aki az elutasítás ellenére is erőszakoskodik.
2018. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
14%
Nem mindenkinek, de sokaknak vannak barátzónázott pasijai. Hogy védi-e, vagy sem, az a helyzettől függ, egy bénábbat a nő még lehet fel is tud konkrétan használni, de még olyan hatása lehet, hogy a próbálkozó férfi riad meg, mert azt hiszi hogy a pasija.
2018. jún. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban élek és van egy barátzónás barátom, ezer éve. Viszont semmi szükség nincs arra,hogy a nyomuló pasikat Ő utasítsa vissza. Elég vagyok ahhoz én magam is.
2018. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szegény csávó. :D
2018. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, elég ha előveszem a bunkóbbik énemet, szándékosan elrondítom magam és hopp nincs is jelentkező! 😀 Na meg azt hazudom hogy nem tudok főzni erre aztán biztos békén hagy. Ha nem érti meg hogy NEM akkor megérdemli na 😀
2018. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%
Minek? Ha egy nő és egy férfi nyíltan konfliktusba kerül, úgyis automatikusan a nő mellé állnak az emberek. Színészekkel már lefolytatták ezt kísérletként az utcán. Ha nő ment neki férfinak, csak vigyorogtak az emberek. Ha férfi próbált erőszakoskodni nővel, rögtön ott termett pár jóérzésű polgár, hogy ezt azért mégse kéne.
2018. jún. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem van 1-2 nagyon jó barátom akik ilyen helyzetben is mellettem állnak és hiába tudom megoldani egyedül is az ilyen helyzeteket örülök hogy vannak :) 23/L
2018. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Van minden általad felsorolt (pasim épp nincs), de egyik sem véd. / év küzdősport után meg tudom magam védeni egyedül is és aki nem ért a nemből, annak egymagam is herepörköltet tudok csinálni a golyóiból.


Viszont erre is az egyik "katonám" hívta fel a figyelmet. Hogy tanuljak meg patkányt irtani.

2018. jún. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
a perjelet vegyük 6-osnak. Köszi.
2018. jún. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!