Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha anyátoknak bemutatnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyátoknak bemutatnátok a barátnőtöket, és azt mondaná, hogy találhatattok volna egy normálisabb nőt is ennél a rikító fejű lánynál, mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ilyesmi haja lenne:

[link]

Most ez a divat, úgyis csak átmeneti, sok lánynak láttam már.

Persze nem a lány előtt mondaná, hanem utána. A lánnyal flegmán viselkedett volna, ami rosszul is esett neki.

Mit kezdenétek anyátokkal?



2018. jún. 9. 20:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám hogy ez van, nekem ő tetszik és kész. Attól még lehet neki is véleménye persze.
2018. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Köszönöm, nem érdekel mások véleménye, én jól érzem magam az adott leányzóval.Anya, légyszives ne szólj bele a magánéletembe, és ne becsméreld a választásaim, mert csupán csak felesleges feszültségkeltést érsz el vele, és kérlek ne hozz engem olyan helyzetbe azzal, hogy a lánnyal ellenszenvesen viselkedsz, mert így azt érezteted, hogy választanom kellene közted és közte, ami megmérgezné mindkettőtökkel a kapcsolatom."


Ha ezt nem érti meg akkor nem mutatsz be neki több lányt ha lesznek következők(ennek lesz egy hatása, ami segít majd neked), a jelenlegit és anyádat pedig nem terheled egymás társaságával, mert ha nem akarja elfogadni akkor akárhogy próbálkozol, nem is fogja.

2018. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy szerinted neki is jól állna egy ilyen hajszín.
2018. jún. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem anyuddal elsz, elteszed egy fiokba mint keretlen kommentet es kesz. Havi 1ebedet a csaj is kibir. A hajdivat meg valtozik. Ahogy anyud hozzaallasa is,ha majd megismeri jobban.
2018. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%
Eleve nem kezdenék a csajjal. Nem anyám miatt - az ő véleményt sosem kértem volna ki - de én nőt keresek, nem bohócot :)
2018. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
Mivel a természetes szépség és színek híve vagyok, így egyetértenék vele. Nem tetszik a kék/zöld/piros/lila haj, szerintem nem tudnék sosem megérteni egy olyan embert, aki arra vetemedik, hogy ilyenre fesse. De ha mégis ilyen barátnőm lenne, mármint ha tetszene az ilyen haj, akkor megmondanám anyámnak, hogy “köszi a véleményed, de én őt szeretem és kész”.
2018. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az én feleségemnek ilyen haja volt mikor megismerkedtünk, mielőtt összejöttünk, főzött nekem kétszer, illetve csinált sütit, amit oda adott. Anyám evett belőle.

- Fiam ezt a nőt vedd el! Ez nagyon jól főzz.


Teszem hozzá anyám az élő fába is beleköt, mert nagyon kritikus, de sose mondta, hogy ezzel, meg azzal ne járjak. Azt mondták az én dolgom.

2018. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért a pontozások megmutatják, mennyi diktátornak készülő házisárkány van az oldalon.
2018. jún. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A csaj van a képen? Nem ad ki semmit a google, nem netes kép. Mutass több képet. Csak hogy lássuk a haját. :D
2018. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!