Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nekem tetszik férfika,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nekem tetszik férfika, annak a barátnőm tetszik. Több lent. Szerintetek hogy tudnék jól kijönni ebből a helyzetből? Lehetőleg úgy, hogy aki tetszik, mellettem landoljon.

Figyelt kérdés

Mind a hárman 20-30 közt vagyunk, csak mert szoktátok kérdezni a kort.

És hát igen, az van, amit írtam. Van egy legjobb barátnőm. És lett egy férfika az életemben, aki nagyon tetszik, vagyis talán beleszerettem.

Fel kéne keltenem az érdeklődését, meghódítani, elcsavarni a fejét... De tovább bonyolítja a helyzetet, hogy neki mintha tetszene a barátnőm...

A barátnőmről legalább bizton tudom, hogy nem jön be neki a férfika. Mondta is; de ha nem mondta volna is tudnám, mert nagyon más az ízlésünk férfikák terén. És ez a férfika nekem fekszik, neki nagyon nem.

Ilyenek vannak jelenleg, hogy pl. a barátnőm fontolta, hogy megnézze a Gotham sorozatot, és tippet kért, érdemes-e belekezdenie. És a szóban forgó férfika látta, és dumáltak róla. Hát sajna én kb. idáig se jutok vele soha, hogy bármilyen témáról is 2 percig tudjak vele beszélni. Leblokkolok, meg minden. De ezen felbuzdulva rákérdeztem a Florence and the machine bandára nála, mert suttyomban kinyomoztam, hogy ismeri. És kb. annyit tudtam vele beszélni, hogy aha, régebben sokat hallgatta, még mindig vannak neki tőlük kedvenc számai. Megkérdeztem melyek, mondott két dalcímet. Oké, köszi. Hát, ez tartott vagy 30 másodpercig. Képtelen vagyok pasizni... Képtelen! ha engem egy férfika nem vesz észre, akkor nem tudok vele onnantól mit kezdeni, bármennyire is tetszik. De a barátnőmmel keresi is az alkalmat szerintem... Velem meg egyértelműen nem keresi a beszélgetési lehetőséget. Szerintem ha a barátnőm csak egy kis jelet is adott volna, már elhívta volna randizni. De így csak barátkoznak, mert amúgy jóban vannak, könnyen diskurálnak. De én nem vagyok ilyen szórakoztató, főleg mellette nem, mert tetszik, és leblokkolok.

Budapestiek agyunk.


2018. jún. 10. 00:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%

Tehát a történetben adott a 20 éves dögös barátnő, a 20-on éves férfika és te a 30-as agyilag örök kis lányocska?


Én is a dögös 20-ast választom!

2018. jún. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 peca1000 ***** válasza:
85%

Tehát adott ez szép szál férfika ( mindjárt behugyozok a röhögéstől, férfika jajj :)


Közöld vele, hogy tetszik neked, és hívd el randizni.


Ést azt is, hogy a barátnődnek ő nem jön be, beszélgettetek róla.


Ha ezt megteszed, igazi NŐCIKE lesz belőled :)

2018. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
ha nem ismétled el 15x a kérdésedben, hogy férfika, hogy biztosan mindenki tudja, hogy te ilyen kis becézgető humorbomba vagy akkor lehet kaptál volna normális választ is. Van annak oka, hogy nem te tetszel azt hiszem...
2018. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

"Ne becézd őket nőcike :DDD"


Beszarás 😂

2018. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Jó, hát most már megtörtént a baj, és férfikát írtam. De az olyan hülyén hangzik, hogy "férfi". A férfika sokkal általánosabb.

Na mindegy. Akkor még azért remélek választ. Ez fontos nekem.

2018. jún. 11. 00:35
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
Ügyes troll vagy, kérdező :D
2018. jún. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem Gabriella vagy esetleg?
2018. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Még ha Gabriella vagyok, sem az a Gabriella vagyok akire te gondolsz. De nem mondom meg a keresztnevem.
2018. jún. 12. 21:33
 19/26 anonim ***** válasza:
Most én még csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy nem a férfika az általánosabb, hanem pont a férfi az általános. Remélem csak elírtad, mert ha nem akkor ez (is) a probléma veled.
2018. jún. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2018. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!