Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki a saját kategóriájába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a saját kategóriájában keresgéljen, tehát egy kövér nő vagy férfi kövérek között keresgéljen és egy vékony a vékonyak között vagy találhat egy kövér pasi vékony lányt?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 07:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Leginkàbb mindenki az ízlésének megfelelőnél próbàlkozzon, annak a lehetséges kapcsolatnak van értelme. De összejönni olyannal aki egyàltalàn nem tetszik ( csak mert az èn szintem) felesleges, nem fog működni.


Nekem túlsúlyos nőként (175/90.) Volt màr àtlagos testalkatú, vékony, kövér és enyhén testes- pocakos, de nem kifejezetten kövér pasim is. Csak kigyúrt pasim nem volt, de azok nem tetszenek amúgy sem. Mindegyikkel azért jöttem össze, mert arcra tetszettek, de leginkàbb a testes- pocakos de nem kifejezetten kövér pasi az esetem testalkatra (190/100.) Bàr a kövérség sem zavart soha 195cm/140kg-s pasival is jàrtam egy ideig.


A sajàt ízlés nem mindig függ össze a sajàt külsővel. Van olyan ismerősöm aki 120 kilós 165 centis nőként , kigyúrt kockahasú , szőke kék szemű szolizott pasiról àlmodozik és nem hajlandó picit sem , semmilyen mértékben engedni.... Ez is egyfajta döntés, oké, de akkor tényleg ne sírjon a szàja, hogy 32 évesen is szűz és senkinek se kell... Azért a vàlogatàsnak is van egy hatàra.

2018. jún. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ezt nem lehet kategorizálni... A saját példám: a párom magas, vékony férfi, én pedig egy töltött galamb. :D Az exem egy kondimániás, sportos alkat.



Szerintem sokat számít a kémia is. Lehet hogy valaki nem szereti a kövéreket, de egy nap szembe jön vele egy csinos telt nő, és azonnal akarni fogja. Kisugárzás.

Egy vékony nőnek is kellhet egy ducibb férfi....

Elég éretlennek tartom azt, aki úgy keres párt, hogy saját magát beskatulyázza.

2018. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vèletlenek mindig vannak. És most nem arra gondolok ha egyik fèl pènzes és azèrt !


De úgy átlagba nézve egy ducibb nő is talál egy vèkony fèrfi egy idő utân ha neki az az ízlése! De fordított esetben 1 a 10 ezerhez! Kövèr fèrfi nem fog találni vèkony vagy sportos nőt az esetek többségèben. És 2 fajta lètezik az ilyen szerencsètlen fickók között :


1, aki megunja az elutasìtast és prostikhoz jàr bànatàban

2, nem is udvarol senkinèl, csak vár és vár...30 èvesen is szűz mert azt hiszi 1x kap egy csinos lányt ilyen testel is. (De nem fog)

2018. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!