Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem irreveláns így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem irreveláns így 30 évesen, hogy régebben hogy álltam a párkapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a férfiak nagy része azt hiszi, hogy komoly következtetéseket lehet levonni egy nő múltjából. Pedig az emberek változnak. Én 20 éves korom körül sokat kalandoztam. A párkapcsolataimat nem vettem komolyan, előfordult az is, hogy megcsaltam a párjaimat. Később persze rájöttem, hogy szeretnék egy őszinte érzelmeken alapuló tartós kapcsolatot. Volt is egy öt éves kapcsolatom, érzelmileg sokat fejlődtem ezidő alatt. Most újra keresgélek, de nekem kiábrándító,amikor egy pasi úgy gondolja, hogy aki règen kiélte magát, az csak kiégett lehet vagy csapodár. Nem részletezem senkinek a múltamat.10 év hosszú idő, mit számít most már?

2018. jún. 13. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Mert a csaló mindig csaló marad. Ez nem egy rossz szokás, amit le tudsz vetkőzni, hanem súlyos jellemhiba. És ez független a nemiségtől.
2018. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nem számít, csak az a lényeg, hogy most milyen vagy és hogyan àllsz hozzá a párkapcsolathoz.

7 évig voltam egy olan nővel, aki előtte rendesen kiélte magát, és ennek semmilyen negatív hatása nem volt a kapcsolatunkra.

35F

2018. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nő biztosan nem kellene.
2018. jún. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem mindenki hadd dönthesse el maga, hogy milyen emberrel szeretne együtt lenni, jó?
2018. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Engem sem zavarna egy percig sem, ha felmennek badoo-ra és a többszáz match közül kellene válogatni, hogy mikor kivel akarok dugni.

De mivel nem így van ezért zavar és pont érdekel, hogy tetszik vagy sem.

2018. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a része a múltja. Az tesz azzá, aki vagy. Az elméleted szerint az irreleváns, hogy valaki kva volt, gyilkos, emberkereskedő, stb. Lehet ők is megváltoztak.
2018. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A tett az adott embert minősíti. Ha választhatok egy ingyen ribi és egy normális csaj között, akkor egyértelmű melyiket fogom választani.
2018. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem alapból nem zavarna, de mondjuk, ha az ismeretségi körömben is több emberrel volt, akkor lehet h lennének fenntartásaim. Ha velem odaadó lenne és szeretne, akkor lehet h ez sem érdekelne.
2018. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Sok mindent le lehet szűrni egy ember személlyiségéről ha tudja ezeket. Nem az a probléma ha van 1-2 kalandod. Bàr szerintem azért ott is van egy pont amikor màr joggal könyvelnek el ilyen valakit ribinek. Ès nem, a huszonéves kor nem kifogàs arra, hogy jellemtelen ember vagy, pàrkapcsolataidat, a pàrjaidat làbtörlőként kezeled, félredugsz, hazudozol, àtvered őket. Teljesen megértem azokat akik ilyen múlttal nem akarnak tőled semmi érdemlegeset, max üríteni pàrat. Bottal se kategória...
2018. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha direkt randizás céljából akarnálak megismerni, akkor ez az infó ijesztő lehet. De ha egy olyan hosszabb távú haveri/baráti ismertségből, ahol sokat találkozunk, beszélgetünk kezdene kialakulni valami, mert alaposan megismernélek már az egész előtt, hogy milyen személy vagy ma, akkor lehet túl tudnék lépni rajta.
2018. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!