Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek többségének miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többségének miért ez a sablon válasza, ha elmondom, hogy hogyan állok hozzá a párkapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés
Finoman fogalmazva nem vagyok egy nagy párkapcsolat rajongó, és ezt a véleményemet általában nem is titkolom ha valahogy kihozza a szó, de mikor kiderül, hogy huszonhét évesen még nem volt semmilyen kapcsolatom, meg elmondom, hogy nem is akarok, akkor mindig mindenki ugyanazzal a sablondumával ráz le. Méghozzá azzal, hogy majd megtalálom az igazit, aztán majd akkor..., de ők valahogy nem értik meg, hogy én nem igénylem a párkapcsolatot. Tizenötéves korom óta hallgatom ezt a süket dumát arról, hogy majd így-meg úgy megtalál a "szerelem", de tudom, hogy nem fog, főleg, hogy nem is akarok barátnőt! De mindezek ellenére mindenki ezzel a sablonnal jön, ennyire nehéz elfogadni, hogy vannak született hogy is nevezzem ezt, "aromantikus" emberek? Vagy ezt komolyan is gondolják?
2015. dec. 4. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ìgy vagyok ezzel. 22N
2015. dec. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért mert az egyéni gondolkodás már luxusnak számít,csak hallják a másoktól ezt a :"nem szabad ilyen negatívan gondolkodni,pozitívan kell" és ők is kántálják tovább.Már teljesen kiveszett az emberekből a reális gondolkodás,és ekörül a párkapcsolat körül is nagy csinnadrattát csapnak és nem értik,ha nem olyan nagy szám valakinek illetve kiábrándul egy idő után belőle.....
2015. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nos nyilván nem tudom bebizonyítania az ellenkezőjét, csak a halálos ágyadon... egyszerűen ne térj ki a témára és kész.
2015. dec. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert õk igyekeznek boldogok Lenni meg párt találni és nem kíváncsiAK a negatív rizsára :D Lehet teljesen kétségbe vannak esve, hogy nem lesz párjuk te meg felnyitod a szemük.
2015. dec. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarják csúnya jelzőkkel illetni a hozzáállásodat, ezért próbálnak valahogy szépíteni a dolgon, szeretnék hinni, hogy egyszer mégiscsak jó útra térsz. Nekem sincs jó véleményem rólad és eszem ágában se lenne elfogadni, hogy lehetnek hozzád hasonlók. Ez nem pusztán a romantika hiánya, komolyabb gondok vannak nálad.
2015. dec. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Szexuális identitásodról elgondolkoztál már?
2015. dec. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azért valahol érdekes, hogy többen rólam írnak. :-D

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy "normális vagyok-e" azt tudom én magamtól is, én a többséget nem értem, hogy miért ilyen értetlenek. Én elnézem nekik, hogy van egy ilyen khm. sajátos időtöltésük mint a párkapcsolat, én ostobaságnak tartom, de oké felőlem csinálják! Csak akkor ők miért nem fogják föl, hogy vannak olyanok, akik szeretnének kimaradni ebből?


Egyébként utolsó két válaszolónak: Ami nekem van azt realitásérzéknek hívják, tényleg szörnyű dolog! :-)

a szexuális identitásomról meg már többször elgondolkodtam, ugyanis igencsak elszomorít, hogy sok korombeli férfi mennyire meg tudja alázni magát és eldobni a férfiasság alapjait valami nő kedvéért, szóval ja, ha ezt jelentené férfinek lenni, akkor nem szívesen vagyok az, de látjátok lehet normálisnak is maradni!

2015. dec. 5. 12:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége lát egy társadalmi mintát, ami "elfogadott", "normális", és azt gondolják, hogy mindenkinek így kell élnie, és aki mégsem így tesz, az számukra furcsa. Nem kell ennek nagy jelentőséget tulajdonítani, egyszerűen éld az életedet, ahogyan te szeretnéd.
2015. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mcgalagony17 ***** válasza:

Egy fél éve már én se igénylem a kapcsolatokat, mégis megkapom ugyanezeket a dumákat... :D Az elején bosszantott, de már hidegen hagy. Mindenki éljen úgy, ahogy jólesik neki :)


22/N

2016. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!