Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen cuki kutyával mennyivel lenne több esélyem egy barátnőre?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=DIc3zDgrbZg

Huszoniksz évesen ugyanolyan cuki vagyok én is, mint ez a kiskutya. Helyes arcú, alacsony, vékony és együtt kimaxolhatnánk a cukiságfaktort, ami talán imponálna egy filigrán, szende huszonéves kiscsajnak (nem az egoista instapi***k a célközönségem, hanem a szűzies visszahúzódó érzéki lányok). Már meg is van előttem a kép, ahogy - mint egy ausztrál tinisorozatban - a lány sétál a járdán, kiszökik a labrador kutyus és én megdorgálom:

* "Jajj, fluffy már megint kiszöktél, rosszcsont".

- "De szép kutyus, hány hónapos?...

A lány elérzékenyül, sóhajt egyet és ajkát kéjesen megharapva megkérdezi tőlem:

- "Te mióta laksz itt a környéken?"

"Ekkor meg akkor költöztünk ide, itt tanulok...blablabla."

"Ha van kedved, átjöhetsz egyszer vagy bejelöllek fb-on."

És utána már sínen lennék.

Szerintetek ez működne az én esetemben. Mennyire lenne imponáló egy ilyen párosítás.

Vagy el is vihetem kutyaiskolába, ahol még több csaj van és még nagyobb esélyem lenne. Rengeteg fanatikus kutyabarát lány van, akivel összekötne az azonos érdeklődési kör. Legalábbis, ha a hobbit, gnóm G. Fodor Gábornak sikerült egy ilyen csinos csajt megbolondítania ( [link] ) csupán azért mert mindketten a kereszténydemokrata elveket vakbuzgóan követik és jobboldaliak, akkor nekem is összejöhet. Mondjuk én G. F. Gábornál azért helyesebb srác vagyok. Szóval, mit gondoltok?



2018. jún. 14. 12:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

G. Fodor Gábornak pénze is van, jó, hogy a sok közül egy csaj ráharap :DDDDD


Ilyen személyiséggel húzd el a pitsádat újra érettségizni és domboríts akkorát, hogy felvegyenek mérnök-infóra és mellette programozz.

2018. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 3 hónapod van rá, hogy a cuki kiskutyával csajozz, aztán 15 évig lesz melletted egy nagytestű kutya, akire sok csaj allergiás, a másik fele meg megutalja, mikor megrágja a cipőjét.

Öcsém élelmesebb, ő a kisfiam szokta elvinni csajozni. Rámutat arra, aki tetszik neki, hogy menjen oda a nénihez köszönni. Innentől a szitu kb. az, amit leírtál.

2018. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyin beteg vagy. "Cukiságfaktor" :DDDDd Jesszus. Egyébként a kutya egy élőlény, nem egy tárgy ami kihasználásra való. Ezt a kutyát majd fel is kell nevelni és mivel te kb. egy Golden retriever kutyust nézel, elég nagyra fog nőni. Mozgás igényű, nagy térre és törődésre van szüksége. Ha nem sikerül vele becsajoznod? Akkor kidobod? Nyugodj meg, h nem a kutya fogja eldönteni, h te jó képű-e vagy vagy sem. Ha kutya nélkül sem tudsz csajt szerezni, akkor kutyával sem fogsz. Beteg elme...
2018. jún. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a technikával állatbarát lányokat tudnál esetleg meghódítani. Csakhogy ők egyből kiszúrják hogy tényleg szereted a kutyád, az állatokat, felelősséggel fordulsz hozzájuk vagy csak ilyesmi felszínes céllal tartasz. Könnyen a visszájára fordulhat a cuki terved.
2018. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem elszomorit ez az iras... 1, A kutyat azert venned, hogy becsajozz vele mikozben a kutyaknak es ugy altalaban az allatoknak sokszor meg nagyobb az erzelmi intelligenciaja mint pl a kerdezonek, igy nem fog egy egeszseges szereto kornyezetben nevelkedni, elvegre ha nem valik be a csajozas es rajossz mennyi gond van vele mit csinalsz? Eladod? Az olyan lenne az allatnak mintha teged eladott volna anyad. Tehat +1 csalodott/menhelyes kutya. 2, Ha egy “ferfi” azzal probal csajozni, hogy “cuki” meg “jajj Fluffy” az annyira jonne be mintha egy no azzal akarna pasit fogni, hogy budoset fingik es jo taknyosat tud csulazni mikozbe beszol az arra jaro ferfiaknak, hogy “mivan teeeee” “jajj ragjon ki a rak” . Tehat kb ennyire vonzo egy “ferfi” aki cukiskodik fluffyval egy no szemeben.


A kerdes emiatt egyaltalan nem vicces hiaba indult annak. Inkabb elgondolkodtato, hogy egy alacsony vekony helyeske arcu fiu miert akar meg kevesbe ferfias lenni. Nem fog bejonni ezt boritekolom. En is voltam ilyen meg tini koromban, alacsony vekony nebancsvirag (az aldott jo lelkem) tipus. Gondolhatod mennyi nom volt lol.

Inkabb legyel ferfi eloszor lelekben (hidd el az fontosabb) aztan majd ha osszeszeded kicsit magad agyilag akkor kezdheted a csajozast mert a kerdesben leirt szituban inkabb magadat szedetned fel a csajjal ahogy elnezem. Ez az anti ferfi kep senkinek nem fog bejonni. Bocs. Sok sikert azert a tovabbiakban.

(Attol, hogy alacsony vekony vagy srac letedre meg nem kell hanyattdobnod magad es omega himnek lenned, en is “kisfiu” voltam meg mikor felszedtem eletem legjobb nojet, minden csak kisugarzas es intelligencia kerdese)

2018. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
2-esnek van igaza. én ráadásul kutyás-macskás emberrel össze se jönnék, főleg ha lakásban tartja. tiszta szőr minden és büdös.
2018. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Jó ötlet, ha hülyét szeretnél csinálni magadból. Kutyás csaj vagyok, igaz az enyém kistestű. Ez a kutya kb 2-3 hónapig cukimuki, de azidő alatt is neveletlen lesz, szétrág mindent, bepisil, bekakil, ugatni fog és harapdálni. A kutyát tanítani és nevelni kell, ha nem értesz hozzá csak leégeted magad hogy az utcán a 10 kilós kölyökkutya úgy rángat téged össze-vissza a póráz végén, hogy max kiröhögnek.

Ja és nem kéne a lányokra úgy tekinteni mint valami hülye pcsákra, hogy minden jöttmenthez odamennek, csak mert cuki a kutyája. A pofátlanabbik fajta odamegy max megsimogatni, de amit te keresel (visszahúzódó szűzek) rád se fognak nézni kb. Pláne ha még csak jól sem nézel ki.

Tanuljuk már meg tisztelni a nőket és pasiként viselkedni!

2018. jún. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem cuki vagy,hanem retardált.
2018. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Értem. Hát, akkor maradok a másik opciónál: Megpróbálok lediplomázni, hogy olyan fizum legyen amivel havi 160k-t félre tudjak tenni havonta 8 alkalomra, amikor valaki eltudja hitetni velem, hogy vagyok valaki és ajándékoz nekem egy kellemes fél órát. Nőni nem fogok már, 55 kilóról párat hízni az elmúlt 10 éven keresztül sosem sikerült. Akkor maradnak a prostik.

.

.

.

De azért lehet fogok venni egy kutyát ha egyedül maradok, legalább lesz, aki szeressen én nem halok meg magányosan.

2018. jún. 14. 13:25
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
én is mindig vékony voltam, kutyám sem volt sose, és annyi pénzt sose tudtam félrerakni amennyit írtál, mégis volt csajom, sőt, most is van, ráadásul többet keres jóval mint én. úgyhogy felesleges ilyen hülyeségeken paráznod.
2018. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!