Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erekciós problémák esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erekciós problémák esetén férfiként van értelme új kapcsolatokat keresni?

Figyelt kérdés
a nők segítőkészek ebben?
2018. jún. 15. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Érdemes lenne feltárni az erekciós problémád okát.


Van-e reggeli merevedésed?


Droghasználat, dohányzás, alkohol?


Érrendszered?


Doki látott már?


Pszichoszomatikus megközelítés:


Trauma, munkahely, nőkkel való valamikori viszony, gyerekkor?

2018. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez konkrétan mit jelent?

egyébként szerintem azok

2018. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Először a problémádnak járj utána, aztán jöhet az ismerkedés. Vagy mégis hogyan gondoltad?!
2018. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi ezt a volt párommal gyakorlással, türelemmel és biztatással hamar leküzdöttük. Neki azért volt, mert nagyon meg akart felelni.
2018. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kismedencei műtét után jelentkezett. nincs reggeli merevedés, illetve elvétve van.
2018. jún. 15. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Az orvosok mit mondanak?
2018. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

42éves. a műtét előtt ez lehetséges "mellékhatás"-ként volt benne. kb.:30%-eséllyel.

dönthettem, a műtét ami életet ad, de benne van ez a veszély, vagy műtét nélkül vége.

lehet rosszul döntöttem.mert ez a verzió sem jó.....

2018. jún. 15. 19:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen férfival. Szegénykém nagyon szégyelte, de én nem tartottam nagy problémának. Előbb-utóbb összejött az aktus. Türelmes voltam mindig és figyeltem rá mi a legjobb amivel betudom indítani. Álltalában napközbeni üzikkel h majd mi hogy lesz így estére már beleélte magát. Meg hosszas előjáték amit imádtam és sose volt olyan jó még mással.

Nen tudom neked mennyire súlyos, de ha találsz egy nőt aki nem csak arra vár h me...ugd akkor simán lehet jó kapcsolat.

2018. jún. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Van hát! Vannak ezek a fogyi klubbok a nőknek. Akik zabálnak és nem tudnak lefogyni! Ők kapkodnának a lehetőség után.


Egy egészséges sportos fiatal nőnek szúksége van a jó szexre. Amit te nem tudnál megadni.

2018. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9/9. Ez nem testalkat kérdése van olyan duci nő akinek napi 3 szex sem elég és van olyan vékony nő is akinek nem a szex a lételeleme és tud alkalmazkodni. Ez az állításod nem helyén való.
2018. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!