Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mi értelme így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi értelme így az életemnek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem hogy én csak úgy vagyok a Földön, de semmi értelme az életemnek. Nincsenek céljaim, semmit nem értem az életemben. Csak egy érettségim és szakmám van, amit nem szeretek. Párkapcsolatot sem sikerült kialakítanom soha. L/27
2018. jún. 7. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Depresszió
2018. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ne legyél depis, az élet egy ajándék. Éld ki magad meg nincs még egy esély.
2018. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%

"Párkapcsolatot sem sikerült kialakítanom soha."


Szegény... Most az irreálisan nagy elvárásaid miatt kéne sajnálni?

2018. jún. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát egész biztos depressziós vagyok.
2018. jún. 7. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Addig örülj,mert utána jön a feketeleves.
2018. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha diagnosztizáltan depressziós vagy, akkor húzz el szépen orvoshoz, mert ez egy komoly neurológiai betegség, ami gyógyszeres kezelés nélkül nem fog javulni. Ha meg csak úgy vagy "depressziós", mint az öndiagnosztizáló emberek 95%-a, hogy igazából csak megkeseredett vagy, szomorú és életunt (és lusta magadon dolgozni), akkor épp itt az ideje, hogy elkezdj önismerettel foglalkozni, megtalálni azokat a dolgokat az életben, amit örömet okoznak és kitűzni magadnak célokat, amiért tehetsz. Senki nem fog ebből az állapotból kirángatni, ezt csak te teheted meg, de ez igazából elhatározás és következetesség kérdése - döntsd el a következő 27 éved is így akarod tölteni, vagy felelmeled a segged és végre elkezdesz dolgozni azon, hogy jó életed legyen, ha kell, akkor pszichológus vagy más szakember segítségével. Nem lesz se könnyű, vagy azonnali hatású, de ha nem teszel semmit, hanem csak vegetálsz és úszol az önsajnálatban, akkor igazából meg is érdemled ezt az állapotot.
2018. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Így valóban egyre lejjebb és lejjebb fogsz süllyedni. Főleg ha egyedül is vagy, azaz se barátnők , se rokonok nincsenek akikkel legalább pár naponta vagy hetente találkoznátok és elmennétek kikapcsolódni.


Így valóban eljuthatsz arra a szintre, hogy csak ülni fogsz egy helyben nézel ki a fejedből, és teljesen becsavarodsz nem fogsz menni dolgozni enni sem fogsz inni is alig, és a végén valaki majd mentőt fog hívni rád, és ott alapos kezelésbe fognak venni.


ÉS nem biztos, hogy ki fognak engedni.


Szóval inkább most lépj valamit.

2018. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%
Jaguar-Warrior doktor úr azt hiszem ma is rendel.
2018. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Nő vagyok, de vicces, hogy amíg egy n ő fenekét kinyalják egy ilyen hisztinél, addig a férfiakat lehordják. Én nem fogok kedveskedni, te tehetsz arról, hogy itt tartasz.


Kapd össze magad és kezdj el aktívan dolgozni az általad megálmodott jövőért. Tervezd meg a következő 5 évedet úgy, hogy ne csak állj, mint fäsz a lakodalomban hétről hétre tétlenül, hanem kezdj valamit magaddal. El fog múlni a depi, ha van egy terved, amin dolgozhatsz és ha aktívan elkezdesz dolgozni rajta.


Plusz papírt sem késő szerezni másból, ami érdekel is, a párkapcsolat meg általában akkor szokott jönni, ha az ember elkezdi járni a saját útját és keresi a lehetőségeit.


Az L-t meg írd át N-re, 27 évesen nincsenek már lányok, csak nők. Ideje felnőni.

2018. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%
Mikor értitek már meg, hogy egy súlyos depresszióban szenvedőnek a legrosszabb, amit mondhatsz, hogy "szedd már össze magad". Ez egy lökés az öngyilkosságba.
2018. jún. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!