Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tudnád hogy egész életedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnád hogy egész életedben soha nem lehetne párod és sose szeretne senki, mit tennél?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok. Szerintem így nincs értelme folytatni az életet.

De ha valójában nincs, akkor biztos érzelmek és félelem nélkül meg fogom tudni tenni a szükséges lépéseket, amikor eljön az ideje.

Csak fura, hogy erről szólna egy élet... De úgy látszik van akinek ez jut.


2018. jún. 16. 02:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Önző módon élvezném az életem és nem törődnék senki mással.
2018. jún. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem lennék ennyire szánalmas és siránkozó és akkor lenne párom. Ilyen hozzáállással ne csodálkozz ha nem kellesz senkinek.
2018. jún. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy a szánalmas. Szóval takarodj innen.
2018. jún. 16. 02:55
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Na erre a dumára eskü hamarabb benedvesednék, mint a fenti xarra. Mintha lenne tököd is.
2018. jún. 16. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem érdekel mire nedvesedsz...
2018. jún. 16. 03:04
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Látszik a frusztrációt, szerintem te minimum 1 hónapja nem szexeltél. :D Menj el swingerezni, dugj meg 10 nőt és akkor talán lenyugszol.
2018. jún. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én nyugodtan írtam ki a kérdést. Te vagy az aki felba*zod az agyam az idióta szövegeiddel.

Érdekes az első válaszát nyugodtan és természetesen tudtam kezelni.

Szóval veled van a gond. Ezért menj inkább aludni, mindenkinek jobb lesz.

2018. jún. 16. 03:14
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ...


Ha sosem lehetne párom és sosem lennének belém szerelmesek, de vonzódnának hozzám, akkor semmi, élném az életem, van nekem elég baráti, testvéri és szülői támogatásom, hogy érzelmileg oké legyek, legalább nem lenne egy érzelmi hullámvasút az életem a szerelmi bánat meg a szerelem váltakozásai miatt. És egy percig sem gondolkodnék azon, hogy mekkora ribi vagyok, amiért x+100 emberrel dugok, mert ez csak annak számít, aki azt akarja, hogy komolyanvegyék, mint nőt vagy férfit. Ha eleve nincs senki, aki komolyanvenne, mert nem tudna belémszeretni senki (és ez biztos lenne), egy percig sem akarnám a párnak való nő látszatát kelteni. Ha meg meguntam az életet, valakivel sunyiban összehoznék egy babát és felcsapnék egyedülálló anyának, hogy legalább azt ne vegyék el tőlem, ha a szerelem és a kapcsolat örömét igen.


Ha sosem lehetne párom, de senki sem szeretne, felcsapnék főgcinek. Komolyan, eddig csak azért nem kezdtem el használni az embereket, mert vannak emberek, akik nekem is fontosak. Ha nem szeretne senki, nem lenne fontos senki és nem lenne szent senki. És úgy manipulálnék meg tennék tönkre bárkit, ahogy csak tudok, mert tökmindegy, mert eleve nem bírnak és nem is fognak. Én pedig azért nem leszek jó ember, hogy ugyanannak a szarnak tartsanak és ne fogadjanak el. Akkor inkább a magam malmára hajtom a vizet és keresztülgázolok rajtuk.


Ha nem lehetne párom és úgy nem lenne szerelmes belém senki, hogy nem vonzódnának hozzám, de szeretnének, mint embert, akkor a munkámnak szentelném az életem és teljesen ellennék a magam kis világában. Volt egy nagyon beteges időszakom, amiben kaptam egy rákdiagnózist is (szerencsére nem daganat volt, hanem autoimmun betegség, ami el is múlt), de akkor elgondolkodtam az életemen, hogy milyen lenne, ha a kemó miatt teljesen megcsunyulnék és elveszteném a hajam, szemöldököm, szempillám, teljesen lefogynék (sportos, szép alakom van) és egy ilyen kopasz beteg görcs lennék. És akkor is az volt bennem, hogy ameddig lehetne, harcolnék a rákkal és kemóra járnék, mellette pedig akár megmaradok, akár nem, a munkámnak vagy számomra valami hasznos dolognak szentelném az életem, hisz a másik nemnek nem tetszenék, eleve erőtlen és kedvetlen lennék és lehet, hogy meg sem érném, hogy családom legyen, szóval ilyenben nem is gondolkodhatnék.


Ez a 3 verzió van nálam. De te csak szimplán szánalmas vagy.

2018. jún. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Na jó feladom.

Nem kérdeztem semmit inkább, mert itt nem nagyon van senki aki megütne egy bizonyos értelmi szintet és ne a szánalmas érzelmeiből kifolyólag nyafogna.

Én voltam hülye, hogy értelmes válaszokra számítottam itt... Szóval lépek is.

2018. jún. 16. 03:22
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, mondd el, hogy miért nem lehet soha párod és miért nem szerethet soha senki. Ha majd' 7 milliárd emberből te nem kellesz senkinek, szerinted kiben van a hiba?


Vadidegen ember felbssza az agyad? Ez sem vall normális emberre. És viccen kívül jó tanácsot adtam azzal, hogy menj és dugj meg pár nőt. Én is idegbeteg tudok lenni, ha nem szexeltem pár napig. Veled komoly gondok vannak.

2018. jún. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!