Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár a csúnya nőknek?

Figyelt kérdés

Annyi kérdés van azzal kapcsolatban, hogy mi jár a csúnya férfiaknak. Ők csak prostival tudnak szexelni stb. Néhány ezek közül a nőket hibáztatja, amiért csak a legjóképűbbekkel hajlandóak lefeküdni.


Úgy látom, hogy a nőknek tényleg magas elvárásaik vannak a külső tekintetében és a személyiséggel/viselkedéssel kapcsolatban is, de ha egy férfi hosszútávú kapcsolatot szeretne, akkor pontosan ilyen magas, ha nem magasabb, elvárásai vannak, főleg a külsőt tekintve. Egy férfinek, ha az átlagnál nem csúnyább, van lehetősége, hogy jó karrierrel (ami intelligenciát és jó egzisztenciát feltételez), humorral, tudással kompenzáljon, míg egy nőnek nincs. A férfiaknak csak egy éjszakás kaland esetén alacsonyabbak az elvárásaik, de mivel a nők természetükből adódóan nem ilyenre vágynak, ezért ez semmi mellett nem lehet érv, egy nőnek inkább megalázó, hogy egy férfi jobb híján vele tölt egy éjszakát, azt is valószínűleg úgy, hogy csak magára koncentrál, de semmi másra nem tartja jónak a nőt. Szóval igen, egy nő könnyebben 'jut' szexhez, de kérdés, hogy milyenhez, másrészt ők alapvetően nem szexre vágynak, tehát értelmetlen ezt felhozni.


Abban egyetértek, hogy egy átlag alatti férfinak nehéz a helyzete és bár nem igaz, hogy senki se feküdne le egy 3-4/10-es férfival, az mindenképp igaz, hogy jó nő nem. Így tényleg marad nekik a prosti.


De mi marad a csúnya nőknek? Amíg egy 5-6-7/10-es férfi egy nála sokkal jobb nőt is megkaphat akár, ha a fentebb említett módokon kompenzál, addig egy nő, aki 8/10 alatt van, a legtöbb esetben nem kaphatja meg azt a kizárólagos figyelmet/szeretetet/törődést, amire még a szexnél is sokkal jobban vágyik, ezt pedig nem lehet megvásárolni sem. Annak az esélye, hogy egy átlag alatti nőbe bárki(tehát nem csak a jóképű férfiakról beszélek) szerelmes legyen kb 0. Ettől függetlenül az átlagos vagy csúnya nőknek is lehet kapcsolata, de abban a tudatban kell létezniük, hogy ők csak pótlékok, ha tehetné a férfi azonnal mást keresne, el kell viselniük, hogy a párjuk másokra csorgatja a nyálát, ki feltűnően, ki kevésbé feltűnően, el kell viselniük, hogy nem szeretik őket igazán, csak a szex miatt vannak velük főleg stb. És nem csak, hogy egy csúnya nő nem tud kompenzálni pl. tudással, karrierrel, de a külsőt egy bizonyos ponton túl nehéz megváltoztatni, vannak olyanok akiken még a plasztikai műtét se tud annyit dobni, hogy legalább 7/10-esek legyenek.


Erről nem nagyon olvasni a neten, mert a nők valahogy nem érzik fontosnak, hogy erről írjanak. Lehet, hogy hitegetik magukat, vagy csak kevésbé hajlamosak másokra kivetíteni a problémájukat, ezért nem gyűlölködnek.


Szóval szerintem a legrosszabb helyzetben a csúnya nők vannak, utánuk következnek a csúnya férfiak.

Mit gondoltok erről? Mivel nem értetek egyet, abból, amit leírtam? Mi jár egy csúnya nőnek?



2018. jún. 16. 13:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%

A világból kifutok az olyan szintű kérdésekből/válaszokból, amik arról szólnak, hogy minden férfiakra jellemző problémát ráhúznak a nőkre is, miközben fordítva semmit...


"Egy férfinek, ha az átlagnál nem csúnyább, van lehetősége, hogy jó karrierrel (ami intelligenciát és jó egzisztenciát feltételez), humorral, tudással kompenzáljon, míg egy nőnek nincs."

Egy nőnek is van ugyanilyen lehetősége.


"A férfiaknak csak egy éjszakás kaland esetén alacsonyabbak az elvárásaik"

Ez szimplán nem igaz és semmi sem támasztja alá.


"egy nőnek inkább megalázó, hogy egy férfi jobb híján vele tölt egy éjszakát, azt is valószínűleg úgy, hogy csak magára koncentrál, de semmi másra nem tartja jónak a nőt"

Ha a nőnek olyan megalázó lenne, nem menne bele. Az ágyban meg pont ugyanannyira lehet nő önző, mint férfi.


"Abban egyetértek, hogy egy átlag alatti férfinak nehéz a helyzete és bár nem igaz, hogy senki se feküdne le egy 3-4/10-es férfival, az mindenképp igaz, hogy jó nő nem."

Akkor mivel magyarázod azt, hogy a társaságokban átlagosnak mondott srácok is sokszor szüzek 20 felett, mert a külsejük miatt elutasítják őket?


"Amíg egy 5-6-7/10-es férfi egy nála sokkal jobb nőt is megkaphat akár, ha a fentebb említett módokon kompenzál, addig egy nő, aki 8/10 alatt van, a legtöbb esetben nem kaphatja meg azt a kizárólagos figyelmet/szeretetet/törődést, amire még a szexnél is sokkal jobban vágyik, ezt pedig nem lehet megvásárolni sem."

Szimplán szintén nem igaz. Ugyanúgy meglehet vásárolni a szexuális törődést, mint az érzelmit.


"Annak az esélye, hogy egy átlag alatti nőbe bárki(tehát nem csak a jóképű férfiakról beszélek) szerelmes legyen kb 0."

Na, ez a legnagyobb bullshit az egész szövegben. Ha ezt komolyan gondolod, akkor hagyd az egész témát. Úgysem fogod senkinek elhinni, hogy ez butaság.


Eddig bírtam... Van egy lány ismerősöm, 100 kilós, zsírós a haja és a bőre. Igénytelen és csúnya az arca. Van pasija és 2 ismerősöm hívta már el randira. Mesélj még, kérlek...

2018. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Nincs csúnya nő és nincs csúnya férfi, csak olyanok vannak, akik kevesebb embernek tetszenek. :)


Az ismeretségi köröm sem bizonyítja ezt jobban. Olyan (bocsánat, de tényleg :D) gusztustalan emberek vannak kapcsolatban egymással vagy akár egy jobbal is, hogy nem, nem tudom hogyan hozták össze.:D


A saját tapasztalataim is azt igazolják, hogy nagyon sok esetben nem a külsőn múlik. A külső egy figyelemfelkeltés és annak az indikátora, hogy a másikkal valószínűleg jó a szex és jó ember. De semmi több. Én is néztem ki úgy, mint egy tál pacal, simán sikeres voltam a párkeresésben, mert úgy helyezkedtem. Tehát többet jártam el, jobban benne voltam a társaság vérkeringésében, jobban lepergett rólam a negatív kritika... Aztán ahogy elkezdtem figyelni magamra és lett egy pálfordulás az önbizalmamban, ami miatt most folyamatosan hibákat keresek magamon, amit javíthatok, mellé nem is vagyok időmilliomos, mert sokkal nehezebb lett az életem, mióta dolgozom és tanulok ÉS mellé mégtöbb szempontot figyelembeveszek a párválasztásban... Évek óta egyedül vagyok. Igen, tudnék tenni ellene, ha akarnék, de simán tudnám fogni a külsőmre is. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy sokszor az, hogy az ember milyen közösségnek a tagja, hogyan próbálkozik másoknál (ha próbálkozik, ott is lehet totál sikertelen és sikeres), kikkel próbálkozik és hogy reagál, ha hozzá közelednek (sokan ott szúrják el, mert megörülnek és elkezdenek idiótán viselkedni a másikkal)... Szóval sokkal több múlik ezen szerintem.


De egyébként az elsőnek igaza van, egy előnytelen külsejű nő is legalább annyi más kvalitással tud kompenzálni, mint egy előnytelen külsejű férfi. Nyilván attól is függ, hogy ki mit lát meg benne, hogy milyen mentalitású. Sok férfi felnőtt már annyira, hogy ne hassa meg a pofi meg a cici, hanem másba zúgjon bele. Az ember egy sor koppanás után rájön, mi az igazi érték és változik a prioritás.


Mindenkinek jár, hogy megtalálja a haverját/haverináját, akivel egymásba szeretnek és igazi társak lesznek.:) Jó társsá válni pedig minden embernek van lehetősége. Én optimista vagyok.:)

2018. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

Pesten el tudja adni magát egy nagyjából kortárs, akár jóképű fazonnak, ha szerencséje van- erre pár ismerősöm mondott példát-.


Vidéken ha csúnya nőként valaki jóképű pasit akar, akkor be kell érnie egy jóképű, de elviselhetetlen emberrel.

Vagy marad valami megélhetési bevándorló(román c típusú, megélhetési közel-keleti,stb.), vagy a c típusúak közül a nem éppen Mága-színvonalú vagy egy idősebb muki, akit már lefejtek a gyerektartással és nem tudja már eladni magát egy szebb, fiatal csajnak, így jó a ronda is, ha puncija van.

2018. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

'Egy nőnek is van ugyanilyen lehetősége.'

Lehet egy nő humoros és lehet jó karrierje, de ettől nem lesz számottevően vonzóbb a férfiak szemében.


"Ha a nőnek olyan megalázó lenne, nem menne bele. Az ágyban meg pont ugyanannyira lehet nő önző, mint férfi." Belemegy, mert beéri azzal, amit kaphat. Tudja, hogy párkapcsolatra nem elég jó. Így gondolkoznak a szeretők is. Sokszor csak szenvedést okoz érzelmileg, de benne maradnak, mert így legalább "kapnak valamennyit" az imádott férfiból. (ők fogalmaznak így, nem én). Szerintem ez az oka annak is, hogy a 40 feletti nők nyitottabbak a szexre. Tudják, hogy a külsejük egyre hanyatlik és gyorsan próbálják kiélvezni azt, amit még kaphatnak.

A másik részére reagálva pedig, már hogy lehetne egy nő ugyanolyan önző?? Nem lehet. Nem ezért, mert a nők jobban/empatikusabbak a férfiaknál, hanem azért, mert a szex úgy működik, hogy főként a férfi csinál valamit, általában ő az aktívabb fél. A nő élvezete, pedig nagyon nagy részt függ a férfitól. Nem csak olyan értelemben, hogy mit csinál a férfi, hanem olyan értelemben is, hogy a nőt többek közt az izgatja fel, hogy kívánatosnak érzi magát, amit a férfi pozitív visszajelzései által kaphat meg, így ez kizárja, hogy ne törekedjen arra, hogy a férfinak jó legyen.

2018. jún. 16. 13:51
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha kilépünk a végletekben gondolkodó gyakoris világból, akkor bőven találkozhatunk olyan férfival, aki 4-5-6/10-es és elfogadja a kinézetét, nincs miatta kisebbségi komplexusa, a saját kategóriájában keres nőt, annyira megbékélt a helyzetével (vagy már alapból fel sem merült benne soha, hogy ez probléma lenne, mert inkább a belső értékeire koncentrált), hogy így is jól érzi magát (ugyanígy a nők oldalán is lehet ilyen). Persze nem azt mondom, hogy ha lehetősége lenne rá, akkor sem jönne össze egy 10/10-es nővel, de szerintem aki elfogadja és jól érzi magát, az nem feltétlenül csorgatja a nyálát szexi nőkre az átlag kinézetű, de egyébként minden másban számára tökéletesen megfelelő barátnője/felesége mellett. Egyébként is mindenkinek más az ízlése, nem lehet önkényesen meghatározni, hogy ki mennyire szép és vonzó. Lehet, hogy egy túlsúlyos nőre sok férfi rá sem nézne, mert a vékony nők tetszenek nekik, más viszont csak és kizárólag teltebb nőkkel ismerkedne. Lehet, hogy valakinek az a fontos egy kapcsolatban, hogy a párja szexi meg fullos legyen, más viszont vonzódni sem tud egy olyan emberhez, aki hiába ideális kinézetre, a személyisége számára elviselhetetlen.
2018. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"Akkor mivel magyarázod azt, hogy a társaságokban átlagosnak mondott srácok is sokszor szüzek 20 felett, mert a külsejük miatt elutasítják őket?"

Kik utasítják el őket? Ők kompenzálnak? Én csak azt állítottam, hogy egy 5/10-es fiú, megkaphat pl. egy 6/10-es (vagy akár 7/10-es) lányt is, HA kompenzál valamivel. (tudás, humor, karrier, öltözködés stb.) Ők kompenzálnak valamivel? Kiknél próbálkoznak? Azt én se mondom, hogy 8-9-10/10-es nőket megkaphatnának, erre kevés példa van.

Ja és a megkaphat alatt inkább párkapcsolatot értettem, mert a nők szinte soha se egy éjszakás kalandot keresnek, tehát érezniük kell, hogy komolyak a fiú szándékai.


"Szimplán szintén nem igaz. Ugyanúgy meglehet vásárolni a szexuális törődést, mint az érzelmit."

Hogy vásárolsz őszinte törődést?? Persze a férfiak esetén is jobb lenne, ha prosti helyett lenne valaki, aki tényleg szívesen van velük, de a nőkre ez hatványozottan igaz.


"Annak az esélye, hogy egy átlag alatti nőbe bárki(tehát nem csak a jóképű férfiakról beszélek) szerelmes legyen kb 0."


"Na, ez a legnagyobb bullshit az egész szövegben. Ha ezt komolyan gondolod, akkor hagyd az egész témát. Úgysem fogod senkinek elhinni, hogy ez butaság."

Láttál olyat, hogy egy 4/10-es lányba valaki őszintén szerelmes és nem csak kényszerből van vele? Nem akarom a férfiakat felszínesnek beállítani vagy ilyesmi, csak egyszerűen evolúciós okokból úgy működik, hogy a szebb nőkbe lesznek szerelmesek a férfiak.


"Eddig bírtam... Van egy lány ismerősöm, 100 kilós, zsírós a haja és a bőre. Igénytelen és csúnya az arca. Van pasija és 2 ismerősöm hívta már el randira. Mesélj még, kérlek..."

Gondolom elkeseredettek voltak ezek a férfiak és szexelni akartak kb bárkivel. Szerintem ez semmit se cáfol.

2018. jún. 16. 14:01
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Nyif-nyaf
2018. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

"Ettől függetlenül az átlagos vagy csúnya nőknek is lehet kapcsolata, de abban a tudatban kell létezniük, hogy ők csak pótlékok, ha tehetné a férfi azonnal mást keresne, el kell viselniük, hogy a párjuk másokra csorgatja a nyálát, ki feltűnően, ki kevésbé feltűnően, el kell viselniük, hogy nem szeretik őket igazán"


Ezt soha nem értem, hogy miért hiszik sokan azt, hogy a csúnya nő a férfinak büntetés, és szenvednie kell, a nőnek meg a csúnya férfi nem büntetés, és csak róla álmodozik. Szerinted ronda nők nincsenek, akiknek ronda férfiakkal kell beérniük, és közben másról álmodoznak?

2018. jún. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
11%

"Lehet egy nő humoros és lehet jó karrierje, de ettől nem lesz számottevően vonzóbb a férfiak szemében."


Nem tűnik fel, hogy ez a ti elvárásotok, nem pedig a férfiaké? Egy férfit a karrierista nő inkább taszít, ezzel csak a nők között lehet villogni.

2018. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kérdésre válaszolva: senkinek semmi nem "jár" párkapcsolati téren. Senkinek nem azért van barátja, barátnője, férje, felesége, mert neki ez "jár", hanem azért, mert tett érte, hogy legyen. Nyilván akit előnyösebb külsővel áldott meg a természet, annak adott esetben kevesebbet kellett letennie az asztalra, de valamennyit mindenképpen le kellett tennie, ha mást nem, legalább annyit, hogy elment társaságba, nyitott volt, aktívan ismerkedett vagy elfogadta és viszonozta valaki közeledését. Ha ez sikerült, a párkapcsolatban is folyamatosan tennie kell azért, hogy ne menjen tönkre a kapcsolat. Aki előnytelenebb külsővel rendelkezik, annak többet kell tennie már csak azért is, hogy valaki felfigyeljen rá, ha nő, akkor mondjuk külön oda kell figyelnie, hogy olyan színű, fazonú ruhát hordjon, ami kiemeli az előnyös testrészeit és eltakarja az előnyteleneket, mert ameddig más nőket akkor is észrevesznek és gyönyörűnek tartanak a férfiak, ha mackónadrágban és egy száz éves pulcsiban, smink nélkül, kócosan leugranak a kisközértbe, sajnos ez nem minden nővel van így. Lehet, hogy meg kell tanulnia sminkkel hangsúlyozni vagy eltakarni bizonyos vonásait, lehet, hogy többet kell sportolnia és jobban oda kell figyelnie arra, hogy mit eszik, mint sok fullos nőnek ahhoz, hogy egyáltalán labdába rúghasson a férfiaknál, mert nem mindenki születik palvin barbinak. De ettől függetlenül mindenkinek tennie kell a kapcsolatért, senkihez nem fog bekopogni a pasi vagy a nő, hogy párkapcsolatot szeretne.
2018. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!