Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják bizonyos nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják bizonyos nőkre hogy le van öregedve az arcuk?

Figyelt kérdés
2018. jún. 16. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokkal idősebbnek néznek ki a koruknál.

Szerintem az olyanokra mondják, akiknek fáradt vagy ráncos az arca.

Nekem is van pár ráncom, pedig nem dohányzok, nem iszok, nem szolizok, csak vízhiányos a bőröm.


Ez van, ettől még lehet valaki vonzó...

2018. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Látásból ismerek egy lányt, 27 éves de erősen

középkorúnak néz ki, lehet hogy genetika kérdése is.

2018. jún. 16. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Azokra mondják, akik idősebbnek néznek ki a velük egykorúaknál. Általában a zaklatott életmód okozza, cigi, alkoholizmus, erőszak, vagy épp ellenkezőleg, nagykanállal falja az életet, sokat bulizott, virrasztott. Azért a ráncok sem mind egyformák. Kicsit nehezen tudom leírni, mert ezt egyszerűen csak látod, hogy valakinek ez egyszerűen az idő múlása miatt van, más meg az életvitelével szétnyúzta az arcbőrét. Nem csak a szem, hanem a bőrünk is a lélek tükre, és most nem valami spirituális blablára gondolok, hanem hogy a bőrünk a legnagyobb szervünk és a testünk általános állapota ott is megmutatkozik.
2018. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem szolizik/szolizott az a lány véletlenül? Az a bőr felső rétegét szárítja, a mélyben lévő kollagént meg lebontja. Nagyon káros és mégis sokan csinálják. Aki kamasz korától kezdve barnítja magát az ennyi idős korára már simán kikezdhette annyira a bőrét, hogy "öregnek" nézzen ki.
2018. jún. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó volt olvasni amiket írtál.

A lány nem szolizik az biztos, nagyon távol áll tőle ez

a mai plázacica trend. Nem is sminkeli magát, nagyon egyszerű és szerény lány. Erősen vallásos. Érdekes hogy

miért olyan fásult az arca. Őszinte leszek, szerelmes voltam

bele még régen. :(

2018. jún. 16. 22:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Genetika, stressz vagy züllött életvitel.
2018. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peca1000 ***** válasza:

Erősen vallásos?


Biztos a sok imádkozástól öregedett meg. :)


Ne kezdj vele, csak akkor, ha te is abban a gyülekezetben vagy tag, ahol ő is.


Világi ember nem való nekik, saját tapasztalat

2018. jún. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!