Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én látom rosszul vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom rosszul vagy tényleg egyre kevesebb nő tud főzni? :/

Figyelt kérdés
Elnézem lakótársaimat, ismerőseimet és sajnos azt kell látnom hogy rengetegen elakadnak az alapoknál vagy órákat elszórakoznak olyan étel elkészítésével ami semmi idő alatt meg el kellene hogy készüljön. Mi lesz így? Háromgyerekes anyukát ismerek aki nagyritkán főz csak. Pedig a táplálkozás egy alapdolog.... Ez igénytelenség, lustaság, esetleg sztrájk?
2018. jún. 17. 07:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%

Jól érzékeled.

Inkább beállnak feministának és akkor tudnak azzal védekezni, hogy a főzés, takarítás, normális testalkat a kocaság helyett a patriarhátus maradványai. És ők aztán csak azért sem szolgálják a gonosz felsőbbrendű férfiakat. Utána meg sírnak hogy a férfiak csak megdugni akarják őket, vagy még azt sem. De most komolyan, kinek kéne másra egy ilyen elhízott lusta, követelező, hisztérika? Senkinek!

2018. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy ez a legnagyobb bajod.

Majd megtanulnak, ha rá lesznek kényszerülve. Mit kell ezen előre károgni, főleg olyannak, akinek köze sincs hozzá.

2018. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

1) főzés nem csak a nő dolga, hanem ha mindkét fél dolgozik, akkor egyenlően kell elosztani a terheket

2) ahogy korábban is írták a főzés azért annyira nem nagy dolog, ha 0 tapasztalatod van, akkor is elő tudsz venni egy k**rva recepteskönyvet, nem??

3) ha te is nő vagy, akkor nem értem, h hogy lehetsz ennyire érzéketlen a nők problémáit illetően? és mit értesz az alatt, hogy ez "sztrájk"??

2018. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én utálok főzni. El kell menni bevásárolni, az is rengeteg idő, hazacipelni, előkészíteni, megcsinálni, aggódni, hogy na jó lesz-e, vagy dobhatod ki az előbb elköltött 2-3 ezret a kukába, utána egy órát takarítani.

Bár tegyük hozzá, hogy ettől függetlenül ma is fogok vacsorát csinálni, bár elhiheted semmi kedvem a 30 fokos konyhát melegíteni!

2018. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A felesegem pl nem tud fozni, a multkor lagytojast szeretett volna ezert beletett egy 20 deci olajat a vizbe mondvan “ne egjen a tojas”. Az egyeduli kaja amit tud csinalni az bolognese spagetti, de ennyi. Nem tudom elkuldeni a henteshez husert mert lovese sincs mi micsoda pedig 33 eves, nem nem ezert szerelem, nem ezert vettem felesgul. Heti ketszer fozok, 3 szol kajarendeles, a tobbi ket napon valami random dolog.


El nem cserelnem mas nore, Szoval Sztem nem gaz ha egy no nem tud fozni.

2018. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mármint mihez képest "kevesebb"?

Régen mindenkinek kellett főznie, különben éhen halt. Ma már lehet máshogy is kajához jutni, nincs rákényszerítve mindenki hogy főzőcskézzen, nyilván akkor nem is fog mindenki ezzel foglalkozni.

Plusz régen ugye a nő nem dolgozott, volt ideje és kapacitása konyhatündérkedni, ma már nagyon ritka, ha a párból az egyik félnek nem kell dolgoznia.

Én pl imádok főzni, hétközben mégse teszem, inkább rendelünk ebédet ételfutártól, mert nincs kedvem x óra munka után még a konyhában vacakolni órákat, a félkész gyorskaják meg a szememben csak arra jók, hogy el lehessen cseszni velük az időt, meg lehessen szaporítani a mosatlant... vagy főzök normálisan az alapoktól igazi kaját, vagy rendelek valamit, ha már nincs időm és épp nem vágyok minőségi kajára. Semmi értelme annak, hogy műkaja legyen ÉS még vacakolnom is kelljen vele.

N

2018. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!