Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány elutasít akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elutasít akkor attól kevesebb vagyok? Rosszul kéne éreznem tőle magam?

Figyelt kérdés
Eddig mindig szomorú lettem utána, egy vesztesnek éreztem magam mert elutasított, mivel ha jó pasi lennék kellettem volna neki/nekik.
2011. dec. 28. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:

nem vagy kevesebb,csak nyitott szemmel kell járni,olyanhoz menni akinek tetszel,észre lehet azt venni,csak oda kell figyelni :)

19F

2011. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ne érezd magad kevesebbnek!mert nem vagy az,csak nem passzoltatok!

engem is utasított már el pasi,rosszul esett,de megesik az ilyesmi!

fel a fejjel,majd a következő összejön.az meg,h ki a jó pasi és ki nem,az elég szubjektív!

24n

2011. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy f@szt vagy kevesebb. Minden vereség tapasztalat is, úgyhogy kevesebb nem leszel. Csak csináld máshogy legközelebb.
2011. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen, minden egyes csaj után, aki ki kosaraz, kevesebb lettél egy esélyel.még jó, hogy rengeteg esélyed van...

nekem is szarul esik, és a szokásosnál is roszabbul érzem magam olyankor.de aztán hamar túl esek rajta, és keresek tovább.

2011. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy kevesebb de TÖBB SE!
2011. dec. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antimod ***** válasza:

"ha jó pasi lennék kellettem volna neki/nekik"


Ez egyáltalán nem biztos. És ha csak foglaltak? Vagy éppen most szakítottak? Vagy úgy érzik, nincsen idejük egy kapcsolatra? (Ilyen is van.)

2011. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem biztos, de én egyből erre gondolok, túl személyesnek veszem és ebből tudom meghatározni mennyire vagyok vonzó a nők számára, és mivel sok elutasítás ér gondolom nem nagyon.
2011. dec. 28. 12:58
 8/10 Antimod ***** válasza:

Nézd, sz@rul esik, érthető, de ha pusztán statisztikailag nézed, sokkal kevesebb arra az esély, hogy olyan lányt szólítasz meg, akinek éppen nincs senkije, bejössz neki, és szeretne is párkapcsolatot.

Fel a fejjel, találni fogsz ilyet!

2011. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem nem... Miért hiszed azt, hogy a csajozás egy abszolút skálán működik, avagy egyféle a jó és egyféle a rossz? Itt rontjátok el egy csomóan. Nem azt kell nézni, hogy sok nőnek bejöjj, nem azt kell nézni, hogy a jó nőknek bejöjj, azt kell nézni, hogy milyen a személyiséged (már ha van), és ahhoz milyen személyiségű lány illik, és azt megtalálni.

Lehet elutasít az X lány, de az nem azt jelenti, hogy nem vagy abszolút jó pasi (mondjuk nem, mert ilyen nincsen is), hanem NEKI nem tetszettél. Találd meg azt, akinek tetszel. Ennyi az egész. Ez egyeseknek könnyebben megy, egyeseknek nehezebben.

2011. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hogyan találhatnék ilyen lányokat akiknek tetszem?

Egyszerűbb lenen ha ők is jeleznék valahogy, és akkor nem kéne potya köröket lefutni.

2011. dec. 28. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!