Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim, ti nem szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti nem szoktatok ezen a dolgon olykor elgondolkodni?

Figyelt kérdés

A szép nőkről van szó. Akiket minden férfi szeretne, de csak keveseknek "adatnak meg".


Akárhányszor az utcán sétálva egy olyan párt látok, ahol a nő 10/10-es, dekoratív, csinos, mindene a helyén, mindig elgondolkodom: ha ezek a nők ennyire népszerűek és folyton körül vannak zsongva, az az egy pasi, aki végül a párja lett, hogy tudta megoldani, hogy a nő abból a "tömegből" végül őt válassza? Belegondoltatok már, milyen szintű önbizalom kell ehhez? Hogy tudod, vélhetően(vagy akár szemmel láthatóan is) egy rakás tuti pasi verseng a kiszemelt nő kegyeiért, de te mégis harcba szállsz, mert képes vagy elhinni, hogy lehetsz te a befutó?


Itt most abszolút nem lényeges, hogy a pasi milyen, akivel vannak: lehet, hogy ő is 10/10-es, akárcsak a nő, de sokszor látni igénytelen, elhízott, csúnya alakokkal is szép nőket. A lényeg az, hogy az a pasi képes volt győzedelmeskedni egy talán nála jobb kvalitásokkal megáldott férfitábor fölött, és ez irigylésre méltó.


Bevallom, amikor ilyen párt látok - nyilván a nőt alaposan végigmérem, ez az első :D -, de nem azt nézem, hogy egy szinten vannak-e külsőre, hanem egy jelképes főhajtást megejtek mindig "magamban", mert az a pasi ezt képes volt elérni. Megszerezte az álomnőt, akiért nagyon sok más pasi van oda, de végtére is mégis mellette feszít. Mindig oda jutok, hogy ez nem semmi...


Ti nem merengtek el ezen néha? Hogy hogy lesz egy bombázónak barátja? Hogy sikerül egy pasinak elérni, hogy egy mindenkinek kellő gyönyörű nő őt válassza a vélhetően nagy számú jelentkező közül? Hogy tud kitűnni közülük, mivel tudja a nő figyelmét magára irányítani?


Ez nekem olyan dolog, hogy sokszor agyalok rajta, de mindig "elfüstöl a processzor" a végére... Nem tudom ilyen helyzetbe képzelni magam, egy megfejthetetlen rejtély az egész. Van egy rakás férfi, akinek sikerélmény, ha egy ilyen nőt megnézhet az utcán, vannak, akik a megfelelő kvalitásaikkal versengeni is tudnak értük, és végül vannak, akik ilyen nőkkel kapcsolatban élnek, lógnak velük, nyitott kapcsolatban vannak, stb. De megszerezték azt a nőt, ez a lényeg. A többi próbálkozó meg hoppon maradt.


Ti hogy látjátok ezt? Nem késztet titeket elmélkedésre olykor ez a mindennap látható jelenség?



2018. jún. 17. 09:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Kezeltesd már magad!
2018. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%
Inkább azon gondolkodj, hogy hol találj olyan nőt, akivel kölcsönösen vonzódtok egymáshoz!
2018. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
41%

Éhh kisgyerek.


Ez mind szép és jó amit le írtál te ide, de abba a női "szépség"mögött akkora egy buta .pcsa rejtőzik,hogy fogalmad sincsen. Attól, még hogy naponta felken magára 20kiló sminket, és úgy meg ki az utcára Attól még miért 10/10-es?


Többnyire az ilyen nők a pénzedre mennek, azért látsz te csúnya pasikkal és dagadt palikkal jó nőket. Szerinted?? Világosodj már meg egy kicsit.


Biztos van egy porscheje, úgy mennek rá a nők mint tyúk a takonyra.


Mind mondtam ,ilyen nőket el kell felejteni nincs jövőjük, azt meg te sem akarod,hogy a nyakadon élősködjenek egészen 50éves korodig vagy meddig akarod őket eltartani?

2018. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok gladiátor, hogy bárkiért is harcba szálljak. Ha nem érzem a kölcsönös érdeklődést a nőtől, olajra lépek nyomban. Másrészről, honnan tudod, hogy ezek a nők érzelmileg, szellemileg, lelkileg mennyire fullosak. A küllem csak egy dolog, az csak a csomagolás. Kívülről minden fényesnek, hibátlannak hathat, de nem tudhatod, mennyi probléma van abban a kapcsolatban. Valahogy nincs időm, kedvem ilyesmiken morfondírozni, amikor közlekedek. Nyilván a szépet én is észreveszem, legfeljebb gondolatban megkívánom és megyek tovább.
2018. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén tartok a 10/10-es nőktől. A legtöbb el van szállva magától és úgy érzi, magasabb rendű, mert szépnek született. Lehet az egóját feltolja a végtelen számú udvarló és irigykedő, de általában förtelmes a személyisége. A számomra ideális nő olyan 7/10 tájékán van. Függetlenül attól, hogy én hol helyezkedek el.


Hogy a kérdés keretein belül maradjak. Az udvarlók 99%-a csak megdugni akarja. Úgy érzem neked is ilyen téren vannak terveid, mikor meglátod. Elképzelhető, hogy az egyetlen normális pasas, akivel találkozott, pont mellette van.

2018. jún. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Hát, én ennél még azon is előbb fogok gondolkozni, hogy a DNS polimeráz egy, a templát DNS-sel vagy RNS-sel komplementer új polinukleotid szál szintézisét indukálja.
2018. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#5 Szó sincs erről. Egyszerűen csak azt a mérhetetlen büszkeségérzést lenne jó átélni az életben legalább egyszer, hogy az utcán sétálsz a gyönyörű barátnőddel, fagyit esztek, nézitek a kirakatokat, stb., látod, hogy minden pasi feje forog utána, mint a ringlispíl, de dagad a melled, mert veled van, esetleg veled is él. És valahol igazságtalan, hogy ezt viszonylag kevés pasi élheti át, mert nagyrészüknek ugyanúgy elfüstöl a proci a gondolattól, ahogy nekem is...
2018. jún. 17. 09:46
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Rossz az életfelfogásod, ha arra van szükséged, hogy mások előtt mutogathass valamit.
2018. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2018. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom engem sok érzés elkap ha sétál velem a párom de pont büszkeség nem...nem mutiból van velem nem is egy idomított kutya :D bár a sétákat és a beszélgetéseket még pár bűvész trükkel illetve ha közben hívásom vagy üzenetem jön szolid pittyegéssel és fény villanásokkal kísérné annak azért tudnék örülni :D


Amúgy megsúgom h a 10/0ás csajok közt is van akinek olyan elvárásai vannak h dobnál tőle egy hátast..A gond a hozzád hasonlókkal van..akik valamiért istenítik a nőket..miközben egy hangya fingnál sem többek nálad...Te sem náluk.

2018. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!