Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek önbizalmam?

Figyelt kérdés

20/F.


Sziasztok! Felvidékről származom.


Nincsenek se barátaim rendesek akikkel kitudnék menni kofolára, járni koncertokra, buliba, egyszóval, hogy ne legyek mindig otthon, mert ez csak letesz még jobban. Tegnap voltam Komáromban vonaton, imádok vonaton utazni. Egy lányt észre vettem a vonatba és egymásra néztünk mindig, nem volt kitudja milyen szép lány, de elment. Rám mosolygott, én is rá. Jelenthetett ez valamit? Nem mertem mellé ülni, mert szégyenlős vagyok, és félek, hogy elküld a fenébe és van barátja.


Interneten keresztül mindig jobban ment nekem az ismerkedés, mint kint a nagyvilágban reálisan megszólítani egy lányt. Interneten nem annyira érint meg, mintha reálisan kint az utcán elküld engem a lány a fenébe vagy hogy megtudom, hogy van barátja. Ez eléggé letesz.


Nem járok sehova, mert nincs kivel. Azt érzem, hogy buliznék, ismerkednék lányokkal, mert hiányzik az, hogy beszélgessek a lányokkal, és valami belőle kialakulna. Csak mindig olyanokra van szerencsém, akiknek van barátjuk, vagy még nem érettek.



Mik a véleményetek? Hogyan legyen önbizalmam, és hogy ne féljek?



Köszönöm szépen a válaszokat.


2018. jún. 17. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az a kofola?

Neked minden héten más lány tetszik, aztán írod róluk az aktuális kerdeseidet.

Amíg önmagaddal nem vagy tisztában, addig ne akarj csajozni.

2018. jún. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is felvidékről vagyok,hasonló problémákkal

privátban leírnád,hogy honnan vagy pontosabban? :)

F

2018. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél a kőbányai piacon. :D
2018. jún. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!