Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok bízni a páromban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok bízni a páromban, mivel növelhetném az önbizalmam hogy biztos legyek benne nem akar másik nőt?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok , eddig volt 2 kapcsolatom mind a kettőben megcsaltak , hiába kérdezem mi volt a probléma nap mint nap magamtól nem jövök rá , nehezen de túl léptem rajtuk. Az ágyban minden jó volt , megértettük egymást nem veszekedtünk stb. Most megint van egy kapcsolatom nagyon szerelmes vagyok de félek hogy ugyanarra a sorsra jutok és betegesen féltékeny vagyok , amit nem mutatok ki neki de nagyon nehéz így. Én eddig egyetlen egyszer mondtam ki neki hogy szeretem ő már többször is , fél éve vagyunk együtt. Én próbálok bízni benne de elég nőcsábász tudom hogy nem vakságot fogadott csak...

Érzem előbb utóbb kibukik ez belőlem és nem akarom hogy ez a túlzott féltékenységem a kapcsolatunkra menjen.


2014. aug. 7. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél féltékeny, mert az a másik félnek akkora teher hogy attól menekül. Én lány vagyok de a barátom nagyon féltékeny rám, eszem ágában sem lett volna otthagyni, de megölte a kapcsolatunkat a féltékenykedésével. Hagyd a másik embert élni, hadd menjen a barátaival erre-arra, élvezze a hobbiját és te is kösd le magadat valamivel, és amikor együttvagytok érezzétek jól magatokat, ne görcsölj rajta, hogy mivan ha megcsal, ha jól érzi veled magad, és szabadnak érzi melletted magát, akkor életben nem fog megcsalni. 21L
2014. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele erről és ha tényleg szeret akkor elfogadja
2014. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy erre van-e megfelelő recept ami be is válhat, de egy beszélgetés nem árthat a pároddal.

Mond el neki az érzéseidet és a félelmeidet a kapcsolatotokat illetően.

Ha szeret, márpedig miért ne szeretne akkor biztos vagyok benne, hogy meg tudjátok beszélni a dolgot.

A dolgok tisztázása után szerintem te is megnyugszol egy kicsit és nem fogsz ezekre a buta dolgokra gondolni.

2014. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na erre én is nagyon kíváncsi vagyok, mert velem is pont ugyanez a helyzet
2014. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, ha olyan hülye vagy hogy nőcsábásszal jössz össze akkor mit vársz??

Komolyan minden nő ilyen aberált???

2014. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én küldöm bulizni , úgy csinálok mintha abszolút nem érdekelne ha más nőkkel van . Nem akarom terhelni ezzel a problémámmal. És nem vagyok hülye az érzéseimnek nem tudok parancsolni , örülök hogy van saját véleményed de ide akkor kommentelj ha ötleted is van, köszi.
2014. aug. 7. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!