Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen önbizalmam->hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam->hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

az a bajom h nagyon féltékeny vagyok, és alapot adok annak, h nem vagyok megelégedve önmagammal. ezen h tudnék változtatni????

lécci segitsetek!!!!


2011. máj. 31. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hallgass FankaDelit! Nekem is segített, sőt azóta akkora a pofám, hogy ihaj...
2011. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keressél valamilyen sikerorientált elfoglaltságot. Pl sport, karitatív munka stb. Kevesebbet foglalkozz magaddal
2011. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi

de én még a suliba is azon gondolkozom h mi nem jó.... semmi sem tud lekötni...:(

2011. máj. 31. 13:01
 4/7 bix ***** válasza:

ha csaj vagy akkor nem értem a vékonyságot mint gondot, ezek szerint pasi vagy akkor íme a megoldás:


int testalkat = 0;

int edzés= 1;


while(testalkat<amit a tükörben látni akarsz){

testalkat = testalkat + edzés;

++edzés;

}


tessék lemenni edzeni, sportolni akármi. ha normálisan kajálsz viszonylag gyorsan látványosat lehet fejlődni. ha jobban nézel ki nem leszel ilyen paranoiás meg féltékeny.

2011. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
20/L vagyok
2011. máj. 31. 14:20
 6/7 bix ***** válasza:

akkor tárgytalan az előző.


nekem volt pár ilyen barátnőm, mind ugyanezzel a gonddal küzdött, elég gyakori probléma. nálunk az működött hogy én éreztettem vele hogy minden szempontból megfelelő számomra, a testalkata, a jelleme, stb. ha nem kapsz ilyen jellegű visszajelzéseket a párodtól akkor az gond. ülj le beszélj vele, kérd a segítségét. ha segít akkor könnyebben teszed magad túl rajta. csak úgy fogod leküzdeni ezt ha megtanulod meglátni magadban a szépet, és elfogadod magad úgy ahogy vagy, vagy a másik elhiteti veled hogy gyönyörű vagy...


szerintem üljetek le és őszintén mond el neki amit érzel és hogy több visszajelzést akarsz. ha így is van visszajelzés elég... akkor magadnak kell megoldani...

2011. máj. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi!

bár sajna nem kapok elég visszajelzést, se jo se rosszat, de sajna nem lehet megbeszélni a dolgokat, mert mind2en makacsak vagyunk, és nem engedünk:(

ugy h nem tom h h fog sikerülni a beszélgetés...

de azért köszi:)

2011. máj. 31. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!