Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Saját magam vagyok a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját magam vagyok a hibás azért mert nincs barátnőm? 20/F

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki a saját sorsának kovácsa, és ezért, hogy nekem ennyi idő alatt nem sikerült meghódítanom egy lányt sem komolyabb kapcsolatra, az csakis az én saram. Ha másnak sikerült, akkor nekem is kellet volna még akkor is ha kevésbé vagyok kezdeményező típus.

Ezek tudatában nyilván kiderül, hogy vannak igényeim és nem érem be akárkivel, de érdemes ezen változtatni?

Akárhogy is vesszük, olyannal nem jövünk össze, aki nem vonz minket.

Próbálom magamba elfojtani, hogy majd jobb lesz meg így legalább szabad vagyok és még pénzem is arra van, amire szeretném, de legbelül akkor is hiányzik és inkább feláldoznám az anyagiak javát csak, hogy legyen valaki, akit szerethetek és ő is viszont.

Tükörbe nézni pedig egyre nehezebb mert az ellenségemet látom mindig, aki ráadásul jómagam vagyok.



2018. jún. 17. 12:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Először is talán hozd le magad a kapcsolatfüggő hozzáállásról, mert amíg ennyire görcsölsz, addig juszt is el fog kerülni a szerencse.
2018. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
igen a te hibád, de ha ronda vagy és kicsi a farkad az enyhítő körülmény
2018. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kapcsolatfüggő úgy gondolom, azonban a függők soha nem is szokták felismerni ha azok valamibe.

Próbáltam már elvonatkoztatni ettől, de mindig arra jutok végül, hogy nagyon hiányzik egy csaj.

Nem vagyok sem ronda, és a farkam sem kicsi, így viszont ezek súlyosbítják a helyzetet.

2018. jún. 17. 13:04
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez a hozzáállás az egyedül előre vivő, mert másokat hiába hibáztatsz, ők nem fognak változni, te viszont meg tudsz. Gondold végig mit nem csinálsz jól, vedd végig a tipikus hibákat. Ha az igényeid nagyok az nem feltétlenül baj, de lehet rossz helyen kopogtatsz. Vedd végig milyen típusú lányok tetszettek és miért nem sikerült összejönni velük. Biztos vagyok benne, hogy utólag, főleg évekkel ezelőtti eseteknél már te is látod hol csúszott be a hiba.

Ha nem vagy annyira kezdeményező az sem akkora baj, ebben az esetben jobb megfigyelőnek kell lenned. Aki nagyon bátor az akárkihez odamegy, megéri neki vaktában lövöldözni, mert számára ez nem akkor áldozat. Te viszont figyeld meg alaposabban a lányok, fejleszd az emberismeretedet.

Nekem amúgy nem világos, hogy miért nem sikerült. Azt mondod benned van a hiba, de nem írod le mi az. Keveset mész el otthonról? Barátnőknél próbálkozol be, akik rossz néven veszik, hogy egy hónap különbséggel mindegyikük sorra kerül? Talán van valami, amit tényleg elrontasz, de olyan is van, hogy nincs szerencséd. Ez nem egy vizsga, amire ha jól felkészülsz átmész és ha megbuksz az a te hibád.

2018. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Világos, és már megtanultam ebben a megfigyelő szerepben játszanom. Mondhatom, hogy ennyi idő elteltével mestere vagyok ennek a megfigyelésnek, viszont itt meg is áll a tudomány, tovább már nem megy. Mindig addig csűröm-csavarom ameddig arra jutok, hogy nem érdemes megpróbálnom. Magyarul gyáva vagyok. Ez pedig egy jellemhiba. A másik pedig, hogy erre rá is teszek azzal, hogy igen, nem járok el otthonról sokat, sőt, az egyetemen sem élek tipikus egyetemi életet, azaz nem bulizok meg ismerkedek ezerrel az idegen lányokkal. Vagyis nem szoktam kezdeményezni egy lánynál sem mert nem tartom magam arra érdemesnek. Barátnők meg egymás között rólam biztos nem beszélnek semmiről, nemhogy arról, hogy sorra próbálkozok náluk.
2018. jún. 17. 15:00
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

"Magyarul gyáva vagyok. Ez pedig egy jellemhiba."

Figyelj kérdező, ha tudod mi a bajod az már egy siker. Sokan nem jutnak el eddig, úgyhogy én bízom benned, hogy a rossz szériád hamarosan véget fog érni. A bátorságot gyakorolhatod más helyzetekben is, pl. hivatalban, bunkó nagybácsival szemben, sok helyen gyakorolhatod a határozott, de közben udvarias, esetleg kicsit provokatív fellépést. Ha máshol felbátorodsz akkor a lányokkal is menni fog.

Ne csak a bulikra gondolj, mint ismerkedési lehetőség. A szülővárosodban nincs valamilyen sportklub vagy bármilyen egyesület, ahova beléphetnél? Vagy mit tudom én, elmész egy tíz napos vitorlástáborba a Balatonra. Annyira sok helyre elmehetsz, csak nézd az üzenőfaladon az eseményeket és menj el. Fesztiváldömping lesz, és ne csak a Balaton Soundra gondolj, hanem kürtős kalács fesztiválra vagy bármire, ahol sok ember összegyűlik. Biztos van az egyetemeden néptánc együttes, a fiúkat mindig nagy szeretettel várják az ilyen helyeken. Vagy énekkar, vagy mit tudom én. Kicsit legyél kreatív és mérd fel a terepet, nem szeretnék még random példákat mondani. A lényeg az, hogy emberek között legyél, hogy hol vagy az már szinte mindegy, mert még a legférfiasabb black metal koncerten is felbukkan néhány nő. Persze helyesen megválasztott programmal lehet javítani az arányokon.

Nekem van egy vesszőparipám: a barátnőhöz gyakran a barátokon keresztül vezet az út. Lehet, hogy az egyik fiú barátod fog összehozni egy lánnyal, mondjuk a húgának a legjobb barátnője kinézett téged, stb, megint nem akarok történeteket kreálni. Ahogyan a munka világában is sokat számítanak a kapcsolatok úgy a szerelmek is sokszor egy ismerős ismerősével szövődnek. Egy kicsit próbálj meg bevállalni olyan dolgokat, amikhez lusta vagy vagy félsz, feszegesd a határaidat.

2018. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Mondhatom, hogy ennyi idő elteltével mestere vagyok ennek a megfigyelésnek, viszont itt meg is áll a tudomány, tovább már nem megy."


Esetleg feldolgozni a megfigyelés során bejött információt, urambocsá' valamilyen érdemi, konstruktív következtetésre jutni általa, ami megváltoztatja azt, ahogyan a problémát látod? Mondjuk kognitív módon "szétmorzsolni" a saját pánikolásodat, apránként, lépésenként előre haladva.

2018. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Valamibe mindig belebotlottam, ami elbizonytalanított. Ha egy másik fiúval megláttam a csajt akkor azt azonnal el is felejtettem. Hónapokon keresztül várni azonban tényleg nem túl szerencsés, én képes vagyok hónapokon keresztül csak megfigyelni, és ha nem kapom meg azokat a jelzéseket, amiket én jogtalanul elvárok akkor továbbállok.

Köszönöm azokat a hasznos tippeket, már kipróbáltam párat, de mindig az lett, hogy nem érzem jól magam az adott társaságban mert az engem egyáltalán nem érdekelt vagy nem értettem hozzá. Ilyenkor csak ültem és alig vártam, hogy vége legyen. Az más, hogy akkor sem mertem megpróbálni ha csak egy lány is volt ott, aki tetszik.

2018. jún. 17. 15:57
 9/19 anonim ***** válasza:

Te magad írtad hogy aki nem nem jön be azzal nem szokás összejönni! Ezt vedd alapul ha wlutasítanak a neked vonzónak számító lányok, mert te akkor nem vonzód őket.


Tudom hogy kevesen fogadják ezt el, de tisztában kell lenni a saját adottságainkkal.


Egy szakmunkás ne diplomást akarjon párjának.

Egy 170 ezret kereső nem egy 500 ezrest

Egy elhízott férfi nem vékony nőt

Egy alacsony, ronda srác ne a plázában keresse a figyelmet.


Míg ezeken megsértődnek vagy nem fogadják meg addig megy majd magányos életük.

2018. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A nekem vonzónak számító lányok nem szoktak elutasítani mert startból nem kezdeményezek náluk. Egyébként meg tudomásul vettem, és egy percig nem lázadoztam ez ellen, nem tudom miért kellett ideírni. Egy nőt sem szidtam még. Ilyenekért, hogy nem tetszem nekik meg főleg...


Szakmunkás nem vagyok, ha Isten segít és elvégzem az egyetemet én is diplomás leszek és nem 170 ezret fogok keresni.

Elhízott nem vagyok, úgyhogy még a vékony nők sincsenek láthatáron kívül.

Magas vagyok és még fiúk szerint sem csúnya arcú.

2018. jún. 17. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!