Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan hogy egy pasi megijed az érzéseitől vagy rosszul érzi magát miután "kitárulkozott"?

Figyelt kérdés

Pasik volt már veletek ilyen? Nők tapasztaltatok már ilyet?

Az én sztorim az volt, hogy volt egy pasi akinél az első pillanattól éreztem, hogy szimpatikusnak talál. De először csak viccelődött, meg próbált beszélgetni, aztán egyre érdeklődöbb lett, hetekkel később csetelni is elkezdtünk. Ott egyértelműen a tudtomra adta, hogy csinosnak talál és szimpatikusnak, értelmesnek, tehát úgy tűnt nem csak a Külsőm nyűgözte le. Pár hét után megkérdezte mi a programom estére, elmondtam neki, azt mondta kár, mert találkozni szeretett volna. Nagyon örültem ennek ezért mondtam, hogy máskor bepótoljuk. Pár nappal később megint írt, de akkor a Balatonon voltam, viszont mondtam, hogy másnap már a váosban leszek akkor összefuthatunk. Látszólag örült neki, utána még jót beszélgettünk, kedves volt, felajánlotta a segítségét is. Pár órával később kaptam tőle egy olyan üzenetet, hogy ő alapból nagyon bizalmatlan az emberekkel, de engem nagyon szimpatikusnak és megbízhatónak talál, ezért szeretne bízni bennem. Nem tudtam eldönteni, hogy komolyan mondja vagy ez a sz*r csajozós duma, ezért annyit mondtam neki, hogy örülök, hogy ezt érzi velem kapcsolatban. Majd ezután eltűnt. Másnap próbáltam még beszélni vele, hogy hátha valami baja van, vagy félreértettett, de nagyon kerülte a témát majd közölte, hogy hülyeségeket beszélt ne is törődjek vele. Elköszöntem tőle, azóta se beszéltünk.


2018. jún. 17. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ennek így nem sok értelme van... Ja, biztos beszart saját magától.
2018. jún. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szeretne bízni benned = Szeretne bízni magában
2018. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

"Azóta sem beszéltünk"

Na hát akkor mi a kérdés?

2018. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szimplan mar nem erdekled. Erre a valaszt mi nem tudhatunk, de van olyan h vki megijed attol h tul hamar kitarulkozik vkinek
2018. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyentől óvakodom nőben. Nem tudja, hogy mit akar, mivel nincsen más ideig-óráig jó leszel neki. Szerintem hagyd.
2018. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mindenképp hagyom. Csak kíváncsi vagyok mi játszódhatott le a fejében. Elég érdekes, hogy hónapokig udvarolgatott aztán kb egy óra alatt meggondolta magát...

Érzelmileg éretlenekkel nem akarok kezdeni

2018. jún. 17. 16:58
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Hónapokig udvarolgat de annyira nem sikerült a közelébe kerülnöd,hogy ne hülyeségeket kérdezz itt a semmibe!

Gratulálok :D

Szerintem csak megunta az érzelmi éretlenséged.

Na pá.

2018. jún. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7 milliárd ember között minden van.
2018. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Ja, lehet tényleg rádunt, ha már hónapok óta udvarol neked. Vagy jött egy másik nő, aki lépett is felé.


30/nő

2018. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Oké az túlzás, hogy hónapokig udvarolgatott. Csak akkor kezdett el írogatni, amikor szerintem élőben már biztosra vette, hogy nekem is tetszik. Két hetet beszélgettünk így és akkor tűnt el. Úgy hogy meg volt beszélve egy randi délutánra. Csak órára pontosan nem. Amikor próbáltam vele megbeszélni az előző napi "vallomását", illetve rákérdezni, hogy hánykor találkozzunk már érezhető volt, hogy nem akar beszélni többet, órákkal később válaszolt, szűk szavúan, mintha valami idegennel beszélne.

Szerintem én mindent megtettem, hogy érezze érdekel engem is. Megértő voltam, kedves, figyelmes és érdeklődő.

Elég igazságtalannak érzem, amit itt egyesek írtak. Szerintem én a lehető legérettebben kezeltem ezt az egészet, a pasival ellentétben.

Azt eltudom képzelni, hogy csak szórakozott. Bár akkor jó sok energiát fektetett bele...

2018. jún. 17. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!